Candide: kniha druhá: Velký inkvizitor

Candide: kniha druhá: Velký inkvizitor - Karel Jerie | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Jerie
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Candide: kniha druhá: Velký inkvizitor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Candide: kniha druhá: Velký inkvizitor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Jerie. Číst Candide: kniha druhá: Velký inkvizitor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barokní-SteamPunk-SpaceOpera Válečné bojiště prvního dílu zbavilo Candida mnoha iluzí. V druhé části trilogie se opětovně setká s profesorem Panglosem a dopije do dna šálek hořké reality. Nýdrlandské pěstírny ušlechtilého konopí stočí běh Candidova osudu na obchodní loď, která ovšem ztroskotá u pobřeží Port Ugalu. Pevnina hrdinovi nabídne mnohem záludnější nesnáze. Všudypřítomné blaho Velkého Inkvizitora, šibenice, revoluce a nevěstince se pokusí rozptýlit poslední kapky naděje. Je možné uprchnout? A pokud ano, pak kam a komu je ještě možno věřit? Candidovi nečekaně pomohou dvě pozoruhodné ženy slečna Kunigunda a divoká Octobriana. První kniha Candide získala dvě ceny MURIEL za nejlepší lettering + nejlepší původní kresbu.


...e: kniha druhá Velký inkvizitor. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Inkvizitor | Srovnanicen.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... Všechny informace o produktu Kniha Candide 2 - Velký inkvizitor - Karel Jerie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Candide 2 - Velký inkvizitor - Karel Jerie. Candide, Kniha druhá - Velký inkvizitor BB Art, 2015, 64 pp. Language: Czech Genre: Comics, Fantasy, Science fiction ... In the Candide series, Je ... Inkvizitor - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Candide, Kniha druhá - Velký inkvizitor BB Art, 2015, 64 pp. Language: Czech Genre: Comics, Fantasy, Science fiction ... In the Candide series, Jerie transforms Voltaire's famous 18th century satire into a baroque-steampunk-space opera. In 2014, the first volume of the planned trilogy won two Muriel awards, the most prestigious Czech ... Druhá kniha z komiksové tr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY