I v ráji může pršet

I v ráji může pršet - Jitka Kubešová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Kubešová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
I v ráji může pršet.pdf


Chcete si knihu přečíst?I v ráji může pršet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Kubešová. Číst I v ráji může pršet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Položily jste si někdy otázku, jaké jsme my, ženy? Ano, jsme milující, naprosto úžasné, okouzlující, pracovité, veselé, rozmarné, ale i občas hubaté a nešťastné. Jak vidíme muže? A co všechno dokážeme? Přežít rozvod, s grácií se vyrovnat s nevěrou partnera, milovat i nenávidět, vztekat, plakat i bojovat s nepřízní osudu – a taky uvařit guláš bez papriky… Autorka popisuje s humorem sobě vlastním a jistou dávkou nadsázky, jak se vyrovnat s kily navíc, problémy s dětmi, kamarádkami, nevěrným manželem či hledáním nové lásky. Je vám kolem čtyřicítky nebo už vám bylo padesát? Jste žena, která se chce nejen pobavit, ale potřebuje i povzbudit a odreagovat se? Při četbě těchto krátkých fejetonů ze života zjistíte, že situace či myšlenky jsou vám v mnoha případech důvěrně známé, že v tom zkrátka nejste sama. A taky zjistíte, že po každé bouři zase vyjde slunce. Prostě, že i v ráji může pršet.


...tbě těchto krátkých fejetonů ze života zjistíte, že situace či myšlenky jsou vám v mnoha případech důvěrně známé, že v tom zkrátka nejste sama ... Víkendový domek na Slapech má zastřešený balkon od Alukovu ... ... . A taky zjistíte, že po každé bouři zase vyjde slunce. Prostě, že i v ráji může pršet. Všechny informace o produktu Kniha I v ráji může pršet, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze I v ráji může pršet. I v ráji může pršet od 106 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Při četbě těchto krátkých fejetonů ze života z ... Kniha I v ráji může pršet - Jitka Kubešová | Dobré Knihy.cz ... . I v ráji může pršet od 106 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Při četbě těchto krátkých fejetonů ze života zjistíte, že situace či myšlenky jsou vám v mnoha případech důvěrně známé, že v tom zkrátka nejste sama. A taky zjistíte, že po každé bouři zase vyjde slunce....SOUVISEJÍCÍ KNIHY