Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig

Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig - Ben Collins | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ben Collins
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Collins. Číst Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorem této praktické příručky je závodní jezdec přezdívaný Stig, který často vystupuje v pořadu TOP GEAR, ale málokdo ví, že také zastupoval představitele Jamese Bonda při nejtěžších honičkách v posledních filmech. Kniha je také proložena historkami z natáčení. S jeho pomocí si ověříte, zda při jízdě správně sedíte, osvojíte si třeba správnou techniku projíždění zatáček, podělí se s vámi o zkušenosti se správným řazením a brzděním. Pro zdatnější jezdce jsou tu i rady pro jízdu na mokré silnici a zimní podmínky, seznámíte se s doporučením, jak a kdy předjíždět. Prozradí i své fígle, jak předvídat chování ostatních jezdců či jak se naučit driftovat. Také se dozvíte, jak rozhodně neřídit… Pro lepší názornost kniha obsahuje četné nákresy a schémata. Ať jste právě vyšli z autoškoly nebo na váš řidičák už sedá prach, tato vtipně podaná příručka vás či vaše blízké dozajista potěší i poučí.


...jízdy od muže známého ze seriálu Top Gear jako The Stig ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - leden 2016 ... . ... Ben Collins - Jak řídit Ukázka. Skladem. Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig. Ben Collins Nakladatel: Mladá fronta 2015 1 recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Jak řídit Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig. Jak řídit book. Read 33 reviews from the world's largest community for readers. ... Start by marking "Jak řídit: Lekce autoškoly od mu ... Jak řídit Ben Collins | Knihkupectví Daniela ... . ... Start by marking "Jak řídit: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig" as Want to Read: ... Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig. Write a review. May 13, 2015 Will Once rated it really liked it · review of another edition. Podtitul: Lekce autoškoly od muže známého jako The Stig Autorem této praktické příručky je závodní jezdec přezdívaný Stig, který často vystupuje v pořadu TOP GEAR, ale málokdo ví, že také zastupoval ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY