Strom života

Strom života - Ivana Špičková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Špičková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strom života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strom života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Špičková. Číst Strom života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když král keltského kmene Volků sjedná mír se svým protivníkem a pozve ho na své hradiště v Eburonu, všichni věří, že pro zemi nadešel čas pokoje a blahobytu. Slavnostní hostina ale končí zradou a dýkou, a králův mladý syn Allecnos si jen v poslední chvíli zachrání život dramatickým útěkem z hradiště. Prozíravý druid Aios pošle Allecna až do dalekého Říma, aby ho dostal z dosahu nepřátel, kteří po něm pátrají. Za několik let se Allecnos rozhodne přidat k Caesarovu vojsku, které táhne do Galie, aby se střetlo s Germány. Musí vědět o římském způsobu boje co nejvíce, protože po ničem netouží víc než se dostat zpátky k Volkům, pomstít smrt svého otce a navrátit jejich rodu královský trůn. Výpravný román popisuje dramatické boje o moc, stejně jako běžný život keltské doby v 1. století př. n. l.


...ivota je podle několika moderních interpretací symbolem jednoty a vzájemné propojenosti veškerého stvoření ... Věková pyramida - Wikipedie ... . V tom spočívá jeho podstata a význam. Představa, ve které je strom symbolem Boha Stvořitele, je rozšířená a uctívána po celém světě, protože znázorňuje vzájemnou propojenost všeho živého. STROM ŽIVOTA je podsvícený LED žárovkami, které rozjasňují zlaté koule uvnitř stromu. Category Entertainment; Suggested by AntipodesMusicProductions Strom života je environmentálna, mimovládna, dob ... Význam stromu života z pohledu 5 starověkých civilizací ... ... . Category Entertainment; Suggested by AntipodesMusicProductions Strom života je environmentálna, mimovládna, dobrovoľná a nezisková organizácia, nezávislá na politických subjektoch, registrovaná ako občianske združenie. Má za sebou 40-ročnú históriu s pôsobnosťou na celom území Slovenskej republiky. Strom života. 1,784 views; 4 years ago; 1:36. S Hudbou Vesmírnou - Jazdíme bez áut [unofficia...SOUVISEJÍCÍ KNIHY