Hotel U zvířátek - Pro lásku štěněte: Hotel U zvířátek

Hotel U zvířátek - Pro lásku štěněte: Hotel U zvířátek - Kate Finch, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Finch,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel U zvířátek - Pro lásku štěněte: Hotel U zvířátek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hotel U zvířátek - Pro lásku štěněte: Hotel U zvířátek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Finch,. Číst Hotel U zvířátek - Pro lásku štěněte: Hotel U zvířátek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmiletá dvojčata Karlík a Magda se stěhují do nového domova do hotelu své staré tety. Hotel chátrá a hosté se nehrnou. Celá rodina si láme hlavu s tím, jak hotel a své živobytí zachránit. Jako by bylo málo starostí, jeden za sousedů si zlomí nohu a děti se musí starat o jeho neposedné štěně. Tento roztomilý chlupáček však není jediné zvířátko, které potřebuje pomoci. A tak se v chytrých hlavičkách dětí zrodí báječný nápad… Roztomilý příběh pro všechny děti, které milují zvířátka, s něžným překvapením na konci příběhu.


... Zvířátek - Pro lásku štěněte ... Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky ... Hotel U Zvířátek - Kočičí tajemství | Albatrosmedia.sk ... . A jejich nejnovější host je sk... 149 Kč 119 Kč Hotel U Zvířátek - Čich na záhady. Hotel U zvířátek - Pro lásku štěněte Autor: Finch, Kate a Gurney, John Steven Nakladatel: CPress EAN: 9788026408659 ISBN: 978-80-264-0865-9 Překlad: Kadlecová, Eva Ilustrace: Gurney, John Steven Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Celá rodina si láme hlavu s tím, jak hotel a své živobytí zachránit. Jako by bylo málo starostí, je ... Kniha: Hotel U Zvířátek - Kate Finchová | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Celá rodina si láme hlavu s tím, jak hotel a své živobytí zachránit. Jako by bylo málo starostí, jeden za sousedů si zlomí nohu a . Pre správne fungovanie tohto webu používame súbory cookie. Využitím týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. ... Hotel U Zvířáte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY