Putování za nejmocnějším kouzlem

Putování za nejmocnějším kouzlem - Daniela Krolupperová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Putování za nejmocnějším kouzlem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Putování za nejmocnějším kouzlem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Putování za nejmocnějším kouzlem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh obyčejné holčičky Josefinky, která najde zvláštní prstýnek. Kamínek v něm tvoří zakletá slza, která jednou za sto let roztaje. Když roztaje jinde než na prvním nádvoří zámku lesní pohádkové říše, zastaví se běh vody a uschne celý les. Vrátit královně prstýnek však dokáže pouze dobrý člověk. Holčička musí cestou překonávat mnoho nástrah, vychází z nich vítězně díky své vnitřní laskavosti a přátelství k pohádkovým bytostem. Potkává moudrou čarodějnici, zlé stébelnice, přátelské mluvící kameny, sobeckou upovídanou bažinu a další. Na cestách Josefínka pozná, jak obrovskou sílu má myšlenka, pochopí také, že když uvěří ve své schopnosti, dokáže skoro všechno na světě. Nejmocnějším kouzlem je sebedůvěra a pozitivní postoj k ostatním.


...ní za nejmocnějším kouzlem 26.2. 2020 Zdeňka Pospíšilová 182x Dnes vám představím krásnou pohádkovou knížku s ještě krásnějším příběhem ... Zákeřné keře - Daniela Krolupperová | Knihy Dobrovský ... . Putování za nejmocnějším kouzlem. Dnes vám představím krásnou pohádkovou knížku s ještě krásnějším příběhem. Je určená dětem mladšího školního věku. Ideálně malým holčičkám, které se s hlavní hrdinkou mohou ztotožnit (a mnohé se v příběhu určitě najdou). Soutěž o pohádkovou knížku Až do 1.března můžete na serveru www.perlorodky.cz soutěžit o pohádkovou knížku pro děti Putování za nejmocnějš ... Putování za nejmocnějším kouzlem | Dny se Sárou ... . Soutěž o pohádkovou knížku Až do 1.března můžete na serveru www.perlorodky.cz soutěžit o pohádkovou knížku pro děti Putování za nejmocnějším kouzlem, která vypráví napínavý příběh holčičky Josefínky a popisuje její cestu za záchranou lesa.Od šance knihu získat vás dělí pouze zodpovězení tří záludných otázek. Putování za nejm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY