Tappiho putování po Šumících mořích

Tappiho putování po Šumících mořích - Marcin Mortka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marcin Mortka
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tappiho putování po Šumících mořích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tappiho putování po Šumících mořích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcin Mortka. Číst Tappiho putování po Šumících mořích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl série o usměvavém vikingovi a jeho kamarádech. Jestlipak už znáš Tappiho, Chichotka a další obyvatele Šeptajícího lesa? Viking Tappi má tenhle les moc rád, ale od posledního dobrodružství v Ledovém zálivu pořád sní o dalekých cestách. S kamarády si proto vyrobí loď a společně se vydají na plavbu po Šumících mořích. Na moři se jim přihodí spousta neuveřitelných příhod a také poznají nové přátele — například velrybu Dumalku, obra Balvánka anebo elfku Světlunku. Ale když se jim do cesty připlete zlý čaroděj Bachorák s obrovitým drakem Kaboňákem, začne to být strašidelné a nebezpečné. Naštestí má Tappi nejenom velké srdce, ale také hodně kamarádů, díky kterým z každé šlamastyky vyvázne celý. Pro čtenáře od šesti let.


...o putování po Šumících mořích. Druhý díl série Tappiho příhody ... Tappiho putování po Šumících mořích - Marcin Mortka ... ... . Viking Tappi má svůj les moc rád, ale od posledního dobrodružství v Ledovém zálivu pořád sní o dalekých cestách. S kamarády si proto vyrobí loď a společně se vydají na plavbu po Šumících mořích. Tappiho putování po Šumících mořích. Mortka, Marcin. Vydání: Host 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 78301. Druhý díl série o vikingovi Tappim je určen dětem od 6 let. Tappiho ... Tappiho putování po Šumících mořích - Mortka Marcin ... ... . Druhý díl série o vikingovi Tappim je určen dětem od 6 let. Tappiho putování po Šumících mořích. Brno 2015. Mortka_Tappi2_sazba_v03.indd 3. 8.9.2015 9:56:30 Příběhy Tappiho a jeho kamarádů pohladí na duši a potěší nejen děti, ale také dospělé, kteří s dětmi pohádky budou číst. MORTKA, Marcin. Tappiho putování po Šumíc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY