Rodinná anamnéza

Rodinná anamnéza - Magdalena Wagnerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Wagnerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinná anamnéza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodinná anamnéza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Wagnerová. Číst Rodinná anamnéza Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ferdinand Weinberger a Vilém, děd a vnuk, žijí ve společné domácnosti a dennodenně jsou vystavováni nelehkým zkouškám, které před ně staví jediná žena – manželka a babička. Hana Weinbergerová však není ani typická manželka, ani běžná babička, i když v obou případech jde o milující ženu, která však svým nonkonformním přístupem k životu staví laťku tolerance příliš vysoko. Ne každý v rodině je schopný a ochotný ji přeskočit. Co je pro milujícího manžela jediným možným řešením, i když nesnadným, je nepřijatelné pro dceru a nepochopitelné pro vnuka. Hana Weinbergerová žije život, který se neslučuje s běžnými představami ostatních. Jedinou výjimku tvoří zástupy jejích oddaných žáků, které Hana Weinbergerová s nebývalou obětavostí vyprovodila do života. A tak je navzdory své povaze a nátuře milovaná všemi, ať už výhradně či s připomínkami. Kde je však v takovém případě spravedlnost? Tuto otázku si postupně kladou členové její nejbližší rodiny, její milenci i vnější pozorovatelé. A každý musí nutně dospět k jiné odpovědi. Další prozaický počin spisovatelky a nakladatelské redaktorky Magdaleny Wagnerové tentokrát míří k autobiografickým motivům. Ilustracemi Zdeňka Netopila se publikace stává opravdovým knižním skvostem.


...za (gr. anamnesis - „spomenúť si") je rozhovor lekára s pacientom, pri ktorom pacient opisuje vlastnými slovami svoje zdravotné ťažkosti ... Odhalené scény by Jirkazz ... .Lekár chorého počúva a kladie mu cielené otázky. Kompletná anamnéza obsahuje všetky údaje o zdravotnom stave chorého od jeho narodenia až do času rozhovoru, zdravotné údaje o jeho pokrvných príbuzných a v neposlednom rade ... RODINNÁ A OSOBNÍ ANAMNÉZA KLIENTA Jméno klienta: Datum narození: RODINNÁ ANAMNÉZA Matka (jméno, datum narození, bydliště, dosažené vzdělání, zaměstnání): Zdravotní stav matky (onemocnění, operace, úrazy, dědičné poruchy): Rodinná anamnéza obsahuje základní informace o onemocnění a případně i o úmrtích blízkých příbuzných pacienta. Největší důraz je kladen na onemocnění, u kterých je zřetelný familiární výskyt, proto jsou zajímaví předev ... PDF Rodinná a Osobní Anamnéza Klienta ... . Největší důraz je kladen na onemocnění, u kterých je zřetelný familiární výskyt, proto jsou zajímaví předev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY