Matka, Hetéra, Amazonka, Médium: Čtyři ženské archetypy

Matka, Hetéra, Amazonka, Médium: Čtyři ženské archetypy - Mary D. Molton, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mary D. Molton,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matka, Hetéra, Amazonka, Médium: Čtyři ženské archetypy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matka, Hetéra, Amazonka, Médium: Čtyři ženské archetypy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary D. Molton,. Číst Matka, Hetéra, Amazonka, Médium: Čtyři ženské archetypy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toni Wolfová, analyzandka, spolupracovnice, družka a přítelkyně C. G. Junga a spoluzakladatelka Psychologické společnosti v Curychu, navrhla model čtyř ženských archetypů, které proti sobě stojí v protikladech na dvou osách osobních a neosobních vztahů. Každý z archetypů (Matka, Hetéra, Amazonka a Médium) kromě vnímaných charakteristik nese i vlastní stín. Autorky rozpracovávají tento model a představují čtyři archetypy v teoretické i praktické rovině. Tato kniha je první dílo, které zpracovává model Toni Wolffové, a vůbec první kniha, v níž je zachycen i život a dílo Jungovy hetéry. Lucy Anne Sikes je jungiánka, psychoterapeutka provozující individuální, párovou a rodinnou terapii v Tennesee. Mary Dian Molton je jungiánka, psychoterapeutka, působila v Center for Healing and Human Development v Kansasu.


...etéra, Amazonka, Médium: Čtyři ženské archetypy ... Matka, Hetéra, Amazonka, Médium | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Recenze knihy. 14. března 2016 12:00 | MUDr.Helena Kučerová jungovská terapie recenze analytická psychologie. Nakladatelství Portál vydalo nedávno velmi zajímavou knihu dvou ženských autorek M. D. Moltonové a L. A. Sikesové, které se věnují práci švýcarské psychoanalytičky Toni Wolfové (1888 - 1953). Každý z archetypů (Matka, Hetéra, Amazonka a Médium) kromě vnímaných charakteristik nese i vlastní stín. Autorky rozpracovávají tento model a představuj ... Ženské archetypy podle Junga a Wolfové. Který pasuje právě ... ... . Autorky rozpracovávají tento model a představují čtyři archetypy v teoretické i praktické rovině. Každý z archetypů (Matka, Hetéra, Amazonka a Médium) kromě vnímaných charakteristik nese i vlastní stín. Autorky rozpracovávají tento model a představují čtyři archetypy v teoretické i praktické rovině. MATKA, HETÉRA, AMAZONKA, MÉDIUM...SOUVISEJÍCÍ KNIHY