Tvůj Fotodeníček: Od těhotenství do tří let

Tvůj Fotodeníček: Od těhotenství do tří let - Jana Abelson Tržilová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Abelson Tržilová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvůj Fotodeníček: Od těhotenství do tří let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tvůj Fotodeníček: Od těhotenství do tří let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Abelson Tržilová. Číst Tvůj Fotodeníček: Od těhotenství do tří let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je mnohem víc než obyčejný deníček miminka. S pomocí českých maminek jsme jej promysleli do posledního detailu tak, aby poskytl spoustu inspirace a nabízel dostatek prostoru všem, kdo mají chuť tvořit. Kniha rodičům usnadní zaznamenávání prvních tří let života jejich děťátka, a to včetně příprav na jeho narození. Poskytuje návod, které informace zaznamenat, zároveň poskytuje dostatek prostoru pro vlastní záznamy, vzkazy miminku a díky kroužkové vazbě i možnost vlepování fotografií – kniha je tak i fotoalbem nejkrásnějších fotek miminka z důležitých okamžiků jeho života. První úsměv, první slůvko, první kamarádi, rodinné výlety a oslavy… Ty nejcennější vzpomínky stojí za uchování. Díky této knize, vytvořené z lásky a krásných okamžiků, se k nim rodiče i jejich maličké budou moci vracet po celý život.


... Tvůj Fotodeníček od těhotenství do tří let od Jana Abelson Tržilová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Tvůj Fotodeníček od těhotenství do 3 let (zelená) Smart ... ... . 33 prodejen po celé ČR Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je mnohem víc než obyčejný deníček miminka. S pomocí českých maminek jsme jej promysleli do posledního detailu tak, aby poskytl spoustu inspirace a nabízel dostatek prostoru všem, kdo mají chuť tvořit. Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je mnohem víc než obyčejný deníček miminka. S pomocí českých maminek jsme jej pro ... Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let - první dotisk ... . Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je mnohem víc než obyčejný deníček miminka. S pomocí českých maminek jsme jej promysleli do posledního detailu tak, aby poskytl spoustu inspirace a nabízel dostatek prostoru všem, kdo mají chuť tvořit. Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je neobyčejný deníček, ve kterém si můžete zaznamenávat průběh těhotens...SOUVISEJÍCÍ KNIHY