Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha

Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha - Michal Šanda | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Šanda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Šanda. Číst Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Michal Šanda (1965) je zkušený a známý autor, vydal řadu básnických sbírek, povídek, divadelní hry. Postupem času si dokázal vybudovat zcela osobitou a nezaměnitelnou poetiku. Jeho nová knížka je z hlediska žánrů velice pestrá a proměnlivá. Obsahuje básně, mikropovídky, skeče afragmenty dialogů, přičemž tvary těchto textů se prolínají a vzájemně umocňují. Šanda ve své tvorbě vytváří zvláštní, groteskně obludnou skutečnost, která jako by do krajních důsledků dovršila a zároveň zparodovala svět konzumní pop kultury, virtuální svět, v němž umělá bublina banality nahrazuje a deformuje autentickou a nevyčerpatelnou podobu života. Šandovy texty jsou při tom všem zábavné, naprosto nekonvenční a vlastně teprve když jeho knížku dočteme, uvědomíme si, že v nás vyvolává mrazivý pocit.


...ní porovnaj ceny v 4 obchodoch od 3.76 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp RABOVÁNÍ SAMOZVANÉHO GENERÁLA RONA ZACAPY V HOSTINCI U HROCHA - MICHAL ŠANDA najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup ... Michal Šanda - Wikipedia, wolna encyklopedia ... .sk Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha Autor: Šanda, Michal Nakladatel: Pavel Mervart EAN: 9788074651557 ISBN: 978-80-7465-155-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 76 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha Z hlediska žánrů je tato kniha velice pestrá a proměnlivá. Obsahuje básně, mikropovídky, skeče a fragmenty dialogů, přičemž tvary těchto textů se prolínají a vzájemn ... Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U ... ... . vydání) Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha Z hlediska žánrů je tato kniha velice pestrá a proměnlivá. Obsahuje básně, mikropovídky, skeče a fragmenty dialogů, přičemž tvary těchto textů se prolínají a vzájemn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY