Šarmantní Kojak

Šarmantní Kojak - Michaela Košťálová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Košťálová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šarmantní Kojak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šarmantní Kojak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Košťálová. Číst Šarmantní Kojak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Theo Kojak je světově známý a takřka neomylný detektiv americké manhattanské policie z období sedmdesátých let, jehož charakteristickými znaky jsou především vyholená hlava, lízátko, vždy dokonale padnoucí a na míru zhotovený oblek. Kniha, která obsahuje zejména literárně pojatý rozbor osoby i osobnosti poručíka Kojaka, se opírá hlavně o jeho reakce a projevy, jak je zachycuje v jemných detailech dnes už kultovní americký seriál Kojak (1973-1978) s charismatickým Tellym Savalasem v hlavní roli, jenž se stal prvním a také nejvýraznějším představitelem této svébytné vyšetřovatelské a kriminalistické role v rámci filmové historie. Čtenář se dozví zajímavé i lehce pikantní detaily z Kojakova soukromí i pracovního terénu. Nechybějí kapitoly o vztahu poručíka Kojaka k ženám, snaha o vysvětlení jeho staromládenectví či výčet jednotlivých milenek, statě věnované jeho zálibám, kapitola o lízátku či pasáže o jeho nejbližších přátelích a spolupracovnících. Součástí knihy je i zmapování veškeré filmové tvorby na téma Kojak a soupis jednotlivých epizod původního seriálu ze sedmdesátých let. Vzhledem k tématu a prostředí je kniha napsána tzv. oddechovým jazykem, k němuž mimo jiné patří i řada nejrůznějších slangových a hovorových slov, která čtenář, jenž si chce u četby odpočinout, jistě ocení.


...ihy: Šarmantní Kojak. Theo Kojak je světově známý a takřka neomylný detektiv americké manhattanské policie z období sedmdesátých let, jehož charakteristickými znaky jsou především vyholená hlava, lízátko, vždy dokonale padnoucí a na míru zhotovený oblek ... "Moj rodjak sa sela" Sarmantni divljak (TV Episode 2010 ... ... . Kniha: Šarmantní Kojak (Michaela Košťálová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Šarmantní Kojak Autor: Košťálová, Michaela Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072295555 ISBN: 978-80-7229-555-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 164 stran, česky Rozměry: 13,7 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Hledáte Šarmantní Kojak od Michaela Košťálová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen p ... Kniha: Šarmantní Kojak (Michaela Košťálová) | Martinus ... . vydání) Hledáte Šarmantní Kojak od Michaela Košťálová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY