Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory

Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory - Václav Králíček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Králíček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Králíček. Číst Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se kalné ráno 23. prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva roky po strastiplné cestě v záchranném člunu a bez své lodě, na které se mu vzbouří posádka. O tři roky později vyplula na moře fregata Pandora pod velením kapitána Edwarda Edwardse, tentokrát s úkolem pochytat a přivézt do vlasti všechny vzbouřence k řádnému potrestání. Ani on netušil, že přijde při ztroskotání o svou loď, podnikne dlouhou cestu v záchranných člunech a domovský Portsmouth uvidí až o rok později.


...e kalné ráno 23. prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva roky po strastiplné cestě v záchranném člunu a bez své lodě, na které se mu vzbouří posádka ... Vzbouřenci a ztroskotanci (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ ... ... . Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory Když se kalné ráno 23. prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva roky po strastiplné cestě v záchranném ... Objednávejte knihu Vzbouřenci a ztroskotanci - Drama Bounty a Pando ... Vzbouřenci a ztroskotanci - Drama Bounty a Pandory ... ... . prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva roky po strastiplné cestě v záchranném ... Objednávejte knihu Vzbouřenci a ztroskotanci - Drama Bounty a Pando...SOUVISEJÍCÍ KNIHY