Země alkoholu

Země alkoholu - Mo Jen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mo Jen
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Země alkoholu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Země alkoholu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mo Jen. Číst Země alkoholu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devadesátá léta 20. století, Čína po dlouhých desetiletích bídy začíná opět vzkvétat, s ekonomickým rozvojem ovšem roste i nenažranost jejích nejvyšších činitelů. Něco se děje i v nenápadném provinčním městě Kořalnicích, kolébce lihovarnického výzkumu a zářném příkladu čínského zázraku. Na nejvyšší místa přichází anonymní udání s neuvěřitelným nařčením. Je třeba vyslat nejlepšího detektiva, inspektora Skobiceho, aby se inkognito vydal po stopách hrůzného spiknutí s nedozírnými následky, a naplno se ponořil do omamných par a vůní oné Mekky všech gurmánů, rozkryl karty dokonale sehraných potentátů, zastavil nelidskou mašinérii… Země alkoholu je nejen úžasným, vícevrstvým příběhem, v němž bujará fantazie a smích vyvěrají z kýče socialistického hyperrealismu, ale také brilantním pojednáním o umění románu a v neposlední řadě i pootevřeným oknem do spisovatelovy dílny.


...e seznam států světa seřazený podle spotřeby alkoholu na osobu za rok v litrech čistého lihu podle údajů Světové zdravotnické organizace za období 2003-2005 ... Země Kuba | ALKOHOL.cz ... . Je počítána spotřeba osob ve věku 15 let nebo starších. Všechny sloupce se vztahují k roku 2011 pouze s výjimkou sloupce "evidováno" a "celkem". Sloupec "evidováno" se vztahuje k průměrné zaznamenané ... Země alkoholu Autor: Jen, Mo Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020430007 ISBN: 978-80-204-3000-7 Překlad: Molčanov, Denis Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Země alkoholu je nejen úžasným, vícevrstvým příběhem, v němž bujará fantazie a smích vyvěrají z kýče socialistického hyperrealismu, ale tak ... Informace celní správy České republiky pro cestující při ... ... . vydání) Země alkoholu je nejen úžasným, vícevrstvým příběhem, v němž bujará fantazie a smích vyvěrají z kýče socialistického hyperrealismu, ale také brilantním pojednáním o umění románu a v neposlední řadě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY