Žena s dranžírákem

Žena s dranžírákem - Daniela Mičanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Mičanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena s dranžírákem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena s dranžírákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Mičanová. Číst Žena s dranžírákem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poezie a dobré jídlo odjakživa kráčí ruku v ruce, ale jak je tomu s dobrým jídlem a prózou? Pravdu se pokusila odhalit moravská spisovatelka, náruživá čtenářka a vášnivé kuchařka Daniela Mičanová. Třicet povídek s jídlem v hlavní roli slouží jako předvoj třiceti praktickým receptům. Všechny patří ke stálému rodinnému repertoáru, jsou ověřené lety, v některých případech dokonce generacemi. Na své si přijdou zarputilí masožravci i vegetariáni, milovníci sladkých pamlsků, začátečníci, pokročilí, zastánci svěžího a rychlého vaření, ba i sofistikovaných omáček. Posnídáte s Fantomem Opery, dopřejete si rajskou polévku ve společnosti Čachtické paní, poobědváte s rodinou Addamsových, povečeříte se slečnou Marplovou. Čeká vás humorno až černohumorno, detektivno, strašidelno, fantastično, ale především mlsno. Kuchařku ocení zejména milovníci jídla s příběhem, kteří se rádi pobaví a potom (nebo přitom) si připraví něco dobrého.


... Žena s dranžírákem od Daniela Mičanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Žena s dranžírákem - Daniela Mičanová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 33 prodejen po celé ČR Žena s dranžírákem je oddechová nenáročná knížka, která si na nic nehraje a jejímž účelem je především pobavit a inspirovat. Mám moc ráda, když jsou recepty doplněny nějakým osobitým vyprávěním. Propojení prózy s jídlem je opravdu zajímavý nápad, i když kombinace strašidelných historek a rodinných receptů ... Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Kuchařky & nápoje > Všeobecné a ostatní > ... Gurmánka » ŽENA S DRANŽÍRÁKEM - recenze knihy ... ... Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Kuchařky & nápoje > Všeobecné a ostatní > Daniela Mičanová - Žena s dranžírákem Nové knihy Beletrie pro dospělé Všechny informace o produktu Kniha Žena s dranžírákem - Mičanová Daniela, porovnání cen z interne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY