Berlínská past: Detektivka z nacistického Německa

Berlínská past: Detektivka z nacistického Německa - Richard Birkefeld, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Birkefeld,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Berlínská past: Detektivka z nacistického Německa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Berlínská past: Detektivka z nacistického Německa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Birkefeld,. Číst Berlínská past: Detektivka z nacistického Německa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Německo, podzim 1944. K Berlínu, který je z velké části v troskách, se pomalu, ale jistě blíží Rudá armáda; kdo má možnost, pokouší se zachránit si kůži, jak se dá. V této situaci dostává úspěšný policejní vyšetřovatel Hans Kalterer za úkol vypátrat v berlínských ulicích sériového vraha, o němž se policisté domnívají, že se pachatel dopouští zločinů z politických důvodů. Jak se však brzy ukáže, za vraždami skutečně stojí uprchlý vězeň z koncentračního tábora, který má řadu důvodů se mstít. V tomto v mnoha směrech nekonvenčním kriminálním příběhu je zločincem oběť nacistického teroru, zatímco vyšetřovatelem policista třetí říše s krví na rukou. Napětí nepramení z pátrání po vrahovi, nýbrž z postupného odhalování jeho minulosti, přičemž o nečekané zvraty není nouze. Stranou nezůstává ani otázka viny či neviny běžných Němců, z nichž většina, na rozdíl od velení, ke konci války už zcela vystřízlivěla z jakýchkoliv iluzí. Zejména pro přesvědčivě a přesně vylíčení apokalyptické atmosféry Berlína z konce války se autorům románu, původním povoláním historikům, dostalo obrovského uznání německé kritiky i čtenářů.


...ská past: Detektivka z nacistického Německa Richard Birkefeld, Göran Hachmeister Berlínská past / Detektivka z nacistického Německa ... Birkefeld, Richard; Hachmeister, Göran: Berlínská past ... ... . Německo, podzim 1944. K Berlínu, který je z velké části v troskách, se pomalu, ale jistě blíží Rudá armáda; kdo má možnost, pokouší se zachránit si kůži, jak se dá. Detektivka z nacistického Německa. Německo, podzim 1944. K Berlínu, který je z velké části v troskách, se pomalu, ale jistě blíží Rudá armáda; kdo má možnost, pokouší se zachránit si kůži, jak se dá. Detektivka z nacistického Německa. BIRKEFELD Richard, HACHMEISTER Göran. Info: Garamond, 2015 (1.) - váz., 360 str. Z ně ... Detektivky - E-shop Antikvariát Olomouc ... . Detektivka z nacistického Německa. BIRKEFELD Richard, HACHMEISTER Göran. Info: Garamond, 2015 (1.) - váz., 360 str. Z ně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY