Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka

Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka - Richard Medek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Medek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Medek. Číst Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Civilizace se nachází na pokraji zániku, protože mužské sperma ztratilo svou schopnost oplodnit ženské vajíčko a bílá lidská rasa je na pokraji vyhynutí. To je svět, do kterého se Brad, doprovázený čápem Felixem prostřednictvím zákonů kvantové mechaniky paralelních Vesmírů nechtěně dostane. Nicméně osud s ním má své plány. Stane se jedním z hybatelů odvrácení konce této civilizace. Jedinou možností, jak svět zachránit je rozluštění staroegyptské moudrosti „Věty smíření“, ke které vede šifra žida Eicka. Musí být nalezena nová duchovní cesta, která civilizaci vyvede z krize. Podaří se to? Bude „Věta smíření“ rozluštěna? Bude civilizace zachráněna? A jakou roli v tom sehraje muž s čápem, Brad a jeho Felix, kteří se do tohoto světa dostali, neboť byli předurčeni pomoci? Na tyto a mnoho jiných otázek odpoví detektivně laděný příběh s mnoha zvraty a tajemnými zákoutími dobrého sci-fi románu na pokraji skutečnosti, kterou všichni žijeme.


... čápem aneb Šifra žida Eicka 2015; Nejen o tom aneb Jak jsem našel Ričrda 2014; Nejen o tom, aneb jak jsem našel Ričrda 2015; Lázně v ráji, aneb Houtyš 2016; všech 7 knih autora ... Muž s čápem - Richard Medek — Kniha.cz ... . Kniha Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka je v E-kniha: Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka - Richard Medek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Muž s čápem -- aneb Šifra žida Eicka - Richard Medek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 ... E-kniha: Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka | Knihy.ABZ.cz ... . Bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Muž s čápem -- aneb Šifra žida Eicka - Richard Medek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena ot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY