Prasata psům

Prasata psům - I. Pfanner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
I. Pfanner
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prasata psům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prasata psům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor I. Pfanner. Číst Prasata psům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí žádná mezilidská pravidla. Resp. platí „ber kde ber“, „ukradni, kde můžeš“, „podraz, koho podrazit lze“. Nejsou to pravidla lidská, ale prasečí. Hlavní hrdina se těmto pravidlům rychle přizpůsobuje a stává se jedním z pražské prasečí smetánky. To vše za pasivní účasti Normálů s igelitkami, kterých je většina a jejichž hlavní motivací je snaha přežít. Osudu ani minulosti však nelze utéci, ač se o to hlavní hrdina snaží – nesnaží. Chápe neudržitelnost takové vlastní existence, ale na životní luxus si zvykl. Na prasečí pravidla ostrých loktů také, ačkoliv je sám sobě odporným. Vždyť je to tak pohodlné. Chtěl být Psem, vázán slibem z Balkánu, rostou mu však prasečí uši. Napětí stoupá. Na rozdíl od předchozích Pfannerových knih ( Clicheaux, Loupež v P., To se může stát, Don Trip), hlavní postava necouvá, neztrácí se v nekonečném hledání sebe sama, nesnaží se uniknout, ale koná. Koná, protožekonat musí. Není pro něj jiné cesty. Prasata Psům totiž náleží.


...niha Prasata psům Přidat komentář. martin6849 ... Prasata psům - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . 27.03.2019. Tuto knihu jsem dostal jako dárek, sám bych si ji asi nekoupil. ... Prasata Psům totiž náleží. Související tituly dle názvu: Prasata psům Pfanner I. Cena: 169 Kč Tajná síť přírody Wohlleben Peter Cena: 279 Kč Láska jako yperit Pfanner I. Cena: 264 Kč Zelená psům nesluší + CD Cena: 218 Kč Loupež v P. Pfanner I. Cena: 175 Kč ... Kniha Prasata psům je v. Přečtených: 1x: ... Kniha Prasata psům - Pfanner I. | knizniklub.cz ... ... Kniha Prasata psům je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Prasata psům - Pfanner I.. Účastník balkánských bojů, zvyklý už na ledascos, se vrací do Prahy. Ke svému zděšení se dostává do prostředí, kde neplatí... Hledáte Prasata psům od I. Pfanner...SOUVISEJÍCÍ KNIHY