Šťávy a míchané nápoje z přírody

Šťávy a míchané nápoje z přírody - David Frej, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Frej,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťávy a míchané nápoje z přírody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šťávy a míchané nápoje z přírody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frej,. Číst Šťávy a míchané nápoje z přírody Online je nyní tak snadné!

POPIS


V běžné stravě, kterou jíme, se vyskytují živiny, vitaminy a další důležité látky ve zcela nedostatečném množství. Existuje ovšem jednoduchý způsob, jak je tělu dodat relativně snadno. Všechny potřebné látky pro naše tělo a mysl najdete ve šťávách a míchaných nápojích zvaných smoothies. Domácí šťávy a míchané nápoje zvané smoothies jsou ideální volbou pro to, aby naše tělo získalo, co potřebuje. Týká se to nejen dospělých, ale především dětí, protože jedna sklenice nápoje obsahuje až tři porce ovoce nebo zeleniny. Šťávy a smoothies jsou proto výrazným krokem směrem ke zdraví a ochraně před civilizačními nemocemi, které nás ohrožují. Zeleninové a ovocné šťávy a smoothies jsou velmi účinným prostředkem jak odlehčit trávení, ozdravit celkově tělo i mysl, dodat chybějící energii, vitaminy, minerály a antioxidanty. V této knize najdete originální, jednoduché a chutné recepty pro přípravu šťáv a smoothies. Radmila Zrůstková se o zdravý životní styl zajímá desítky let a po vlastní mimořádné zdravotní zkušenosti se dlouhodobě s nadšením věnuje raw food stravování. Žije v Okrouhlé u Nového Boru, kde má ateliér a organizuje kurzy syrové stravy a společenské večeře. V nakladatelství Eminent vydala knihu Zdravě a syrově.


... "Šťávy a míchané nápoje z přírody" doporučujeme také: Detoxikace pro dlouhý život Frej, David Cena: 177 Kč První kroky z úzkosti Cena: 99 Kč Čakry pro začátečníky Pond, David Cena: 289 Kč Ájurvéda duše a těla Hlôška, Pavol Cena: 221 Kč ... Šťávy a míchané nápoje z přírody | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Domácí šťávy a míchané nápoje zvané smoothies jsou ideální volbou pro to, aby naše tělo získalo, co potřebuje. Týká se to nejen dospělých, ale především dětí, protože jedna sklenice nápoje obsahuje až tři porce ovoce nebo zeleniny. Všechny informace o produktu Kniha Šťávy a míchané nápoje z přírody - MUDr. David Frej, Radmila Zrůstková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šťávy a míchané nápoje z přírody - MUDr. David Frej, Radmila Zrůstková. ... Šťávy a míchané nápoje z přírody / Nejlevnější knihy ... . Všechny informace o produktu Kniha Šťávy a míchané nápoje z přírody - MUDr. David Frej, Radmila Zrůstková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šťávy a míchané nápoje z přírody - MUDr. David Frej, Radmila Zrůstková. Obsah knihy: Šťávy a míchané nápoje z přírody. V bě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY