Basík a Housík

Basík a Housík - Beata Parkanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Beata Parkanová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Basík a Housík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Basík a Housík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beata Parkanová. Číst Basík a Housík Online je nyní tak snadné!

POPIS


Basík a Housík se našli. Sice při tom hledání zažili různá malá i velká trápení,ale nakonec zjistili, že nejlíp ze všeho je jim spolu. A když si Housík vezme nového pankáčka a Basík pořádně rozvlní faldíky,řeknete si,že víc už jim to dohromady ani slušet nemůže.Ale trvalo to... Příběh o tom,jak je těžké nebát se být sám sebou a najít někoho, kdo vám rozumí.A taky o tom,že je úplně jedno, jak druhé zvířátko vypadá,jaký má čumáček, uši či barvu kožíšku, hlavně když vás má rádo a můžete se s ním držet za tlapku, baštit dortíky, donekonečna zkoušet před zrcadlem mašličky, nebo jen tak koukat na nebe.


... a Housík se našli. Sice při tom hledání zažili různá malá i velká trápení, ale nakonec zjistili, že nejlíp ze všeho je jim spolu ... Všechny kategorie - luxor.cz ... . A když si Housík vezme nového pankáčka a Basík pořádně rozvlní faldíky, řeknete si, že víc už jim to dohromady ani slušet nemůže. Ale trvalo to... Basík a Housík. 78 likes. Ahoj, jsme Basík s Housíkem. Jsme ta nejkrásnější a nejmilejší zvířátka na světě a máme se hodně moc rádi! Napsali jsme a namalovali o nás príma knížku! Basík a Housík. 78 To se mi líbí. Ahoj, jsme Basík s Housíkem. Jsme ta nejkrásnější a nejmilejší zvířátka na světě a máme se hodně moc rádi! ... Basík a Housík - Beata Parkanová | Databáze knih ... . 78 To se mi líbí. Ahoj, jsme Basík s Housíkem. Jsme ta nejkrásnější a nejmilejší zvířátka na světě a máme se hodně moc rádi! Napsali jsme a namalovali o nás príma knížku! Basík a Housík ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY