Děti moře: Historický román z doby Jindřicha VIII.

Děti moře: Historický román z doby Jindřicha VIII. - Charlotte Lyneová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Lyneová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti moře: Historický román z doby Jindřicha VIII..pdf


Chcete si knihu přečíst?Děti moře: Historický román z doby Jindřicha VIII. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Lyneová. Číst Děti moře: Historický román z doby Jindřicha VIII. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historický román z doby Jindřicha VIII. Nový román autorky Kainova dědictví a Glencoe se odehrává za vlády Jindřicha VIII., kdy do katolické Anglie proniká reformace a kdy se Anglie chystá vládnout mořím. Příběh tří přátel na život a na smrt, Anthonyho, Sylvestra a Fenelly, se prolíná s osudem válečné lodi Mary Rose. Když je tato chlouba anglického loďstva spuštěna na vodu, dojde k tragické nehodě, která poznamená jejich budoucí život. Zatímco Jindřich VIII. zoufale touží po dědici, kterého mu Kateřina Aragonská nemůže dát, nadaný stavitel lodí Anthony chce za každou cenu dovést Mary Rose k dokonalosti a nezdráhá se kvůli ní obětovat všechno. Román o přátelství, posedlosti a o lásce opravdové i nenávistné.


...cký román z doby Jindřicha VIII. Nový román autorky Kainova dědictví a Glencoe se odehrává za vlády Jindřicha VIII ... historický román - iLiteratura.cz ... ., kdy do katolické Anglie proniká reformace a kdy se Anglie chystá vládnout mořím. Příběh tří přátel na život a na smrt, Anthonyho, Sylvestra a Fenelly, se prolíná s osudem válečné lodi Mary Rose. Historický román z doby Jindřicha VIII. Nový román autorky Kainova dědictví a Glencoe se odehrává za vlády Jindřicha VIII., kdy do katolické Anglie proniká reformace a kdy se Anglie chystá vládnout mořím. Příběh tří přátel na život ... Děti moře - recenze | Databáze knih ... ., kdy do katolické Anglie proniká reformace a kdy se Anglie chystá vládnout mořím. Příběh tří přátel na život a na smrt, Anthonyho, Sylvestra a Fenelly, se prolíná s osudem válečné lodi Mary Rose. Historický román z doby Jindřicha VIII. Nový román autorky Kainova dědictví a Glencoe se odehrává za vlády Jindřicha VIII., kdy do katolické Anglie proniká reformace a kdy se Anglie chystá vládnout mořím. Pří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY