100 let divadla Rokoko

100 let divadla Rokoko - Pavel Bár, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Bár,
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
100 let divadla Rokoko.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 let divadla Rokoko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Bár,. Číst 100 let divadla Rokoko Online je nyní tak snadné!

POPIS


O pestré historii Divadla Rokoko dosud nebyla vydána žádná publikace. Proto se Městská divadla pražská rozhodla oslovit renomované divadelní historiky a k významnému jubileu připravila knihu, která popisuje nejvýznamnější éry tohoto kulturního prostoru. Divadlem Rokoko za dobu jeho existence prošla významná plejáda známých tváří. V knize se dočtete o problémech, se kterými se v začátcích Divadélka Rokoko potýkali Karel Hašler nebo Vlasta Burian, o Spoutaném divadle Voskovce a Wericha, jaké plány měl s Rokokem Jiří Trnka či jak Rokoko ovlivnila éra divadel malých forem.


... Rokoko slaví 100. výročí svého založení ... 100 let Jihočeského divadla - Jihočeské divadlo ... . Městská divadla pražská toto výročí připomínají od září do prosince. Chystají unikátní publikaci, jež bude mapovat umělecké aktivity Divadla Rokoko od počátků až po současnost, putovní výstavu archivních fotografií, z nichž některé budou k vidění úplně poprvé, různé kvízy, soutěže a slevové akce ... Historie divadla. Je téměř zázrak, že na tak exponovaném ... 100 let divadla Rokoko - Pavel Bár, Vladimír Just | KOSMAS ... ... . Je téměř zázrak, že na tak exponovaném místě, jako je Václavské náměstí, se po 100 let udržel prostor cele věnovaný umění. Pojďme se podívat na historii Divadla Rokoko v kostce: Kabaret Rokoko se poprvé otevírá 25. prosince 1915 a prvním ředitelem se stává Karel Hašler. Uvádí zde především ... Městská divadla pražská budou o všech akcích, které v rámci oslav chystají, informovat na svých webových stránkách www.Mestska...SOUVISEJÍCÍ KNIHY