Juliette Society

Juliette Society - Sasha Grey | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sasha Grey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Juliette Society.pdf


Chcete si knihu přečíst?Juliette Society ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sasha Grey. Číst Juliette Society Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své románové prvotině zavede Sasha Grey čtenáře do Juliette Society, tajné erotické společnosti, kde se může stát cokoliv… Studentka filmové vědy Catherine má tajemství: sen plný divokých sexuálních představ, za něž se stydí a jež ji uvádějí do rozpaků. Hlavním hrdinou jejích erotických fantazií je její učitel filmové teorie Marcus. Na jedné z jeho přednášek se Catherine seznámí se smyslnou Annou, která ji zavede do tajného klubu, v němž se scházejí nejvlivnější lidé světa, aby prozkoumali své nejtemnější sexuální fantazie. Catherine se otevřou nové možnosti erotického potěšení, které však ohrozí její vztah se studentem ekonomie. Ponořte se do velice otevřeného, erotického románu. Možná zjistíte, že uvědomění vlastní sexuality může být mimořádným impulsem i k vašemu duchovnímu rozvoji.


...iette Society is erotica with a difference ... The Juliette Society, Book 2 (Audiobook) by Sasha Grey ... ... . . . definitely one to add to your reading list."―Cosmopolitan UK "Very much the Fifty Shades of Grey for 2013."―Dazeddigital.com "An impressive debut from Sasha Grey, who writes with an easy confidence . . . This is the perfect read for someone who fancies a bit of intelligent sauce."― Alisande Fitzsimons wrote that The Juliette Society contains references to classic erotic literature and film, and Cosmopolitan UK called it "erotica with a difference". In 2016, the second book of The Juliette ... The Juliette Society - Sasha Grey - Google Books ... . In 2016, the second book of The Juliette Society trilogy, The Janus Chamber, was published and the third installment, The Mismade Girl, followed in 2018. The Juliette Society. Sasha's first novel, The Juliette Society was published in over 25 countries in 2013. Learn more about the book here.To see a partial list of where you can find T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY