Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně

Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně - Václav Miko | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Miko
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Miko. Číst Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně Online je nyní tak snadné!





POPIS


Kniha zcela obnažuje choulostivé kapitoly života Josepha a Magdy Goebbelsových. Manželé byli příklady a vzory možná jen jako ná rodní socialisté, ovšem jejich soukromý život se ve skutečnosti nesl v duchu zvrácenosti, sexuální neukojitelnosti a cynismu. Šéf na cistické propagandy byl jen notorický sukničkář, nenasytný zvrhlík a uspokojovatel sexuálních potřeb. Proto také řada mužů nerada viděla, když se objevoval v blízkosti jejich manželek. Služby ovšem nabízel nejedné herečce a tanečnici a vedl si o tom docela detailní záznamy. Jeho avantýry byly tak rozmanité, že přesahovaly běžný rámec. Známý svůdník mnohé mladičké začínající tváře filmu či divadla ve své ložnici patřičně zaučoval – kvůli rychlé kariéře byly krásky Goebbelsovi po vůli. Téměř dvouletý milenecký vztah s českou herečkou Lídou Baarovou nakonec u Hitlera vyvolal pobouření, takže Goebbelse na nějaký čas odsunul na druhou kolej. Magda Goebbelsová od mládí poutala svým půvabným vzhledem a uhlazeným chováním pozornost vlivných a bohatých mužů. Ukázková žena režimu ovládala několik jazyků a dokonale držela krok s módou. Nacistickou propagandou byla vynášena jako dokonalý vzor německé ženy. Přes to všechno svůj osobní život spojila jak s nejbohatším německým mužem, tak i se skromným Židem a nakonec s nejzuřivějším nacistou. Přesvědčená buddhistka a posléze sionistka z dob mládí byla národním socialismem na tolik okouzlená, že se mu bezvýhradně oddala. S Goebbelsem žila jako žena, když k němu pravidelně uléhala a rodila mu děti, ovšem s Hitlerem byla spřízněna jako s Bohem. Není vyloučeno, že v jednom čase přece jen s vůdcem měla intimní poměr. Jisté je, že führerovi propadla zcela, a to natolik, že byla připravena obětovat mu vše, což také nakonec učinila, když zavraždila sebe i své děti.


... ★ ★ 2 hodnocení Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně 3 ... Specifikace Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně ... ... .5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: 1 recenze; Napsat recenzi; Kniha zcela obnažuje choulostivé kapitoly života Josepha a Magdy Goebbelsových. Manželé byli příklady a vzory možná jen jako ná rodní socialisté, ovšem jejich ... Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně. You are here: Home / Naše knihy / Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně. Kniha zcela obnažuje choulostivé kapitoly života Josepha a Magdy Go ... Manželé Goebbelsovi - svůdník a vražedkyně - Václav Miko ... ... . Kniha zcela obnažuje choulostivé kapitoly života Josepha a Magdy Goebbelsových. Manželé byli příklady a vzory možná jen jako ná rodní socialisté, ovšem jejich soukromý život se ve skutečnosti ... Známý svůdník mnohé mladičké začínající tváře filmu či divadla ve své ložnici patřičně zaučoval - kvůli rychlé kariéře byly krásky Goebbelsovi po vůli. Téměř dvouletý milenecký vztah s česko...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY