O poklad Ciboly

O poklad Ciboly - James S. A. Corey | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
James S. A. Corey
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O poklad Ciboly.pdf


Chcete si knihu přečíst?O poklad Ciboly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James S. A. Corey. Číst O poklad Ciboly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brány otevřely cestu k tisíci nových světů a vypukla kolonizační horečka. Z domovských planet lidstva sem proudí osadníci, kteří hledají nový život. Ilus, první lidská kolonie v tomto rozlehlém pohraničí, se rodí z krve a ohně. Nezávislí osadníci stojí proti drtivé síle kolonizační lodi mocné korporace, které mohou čelit jedině odhodláním, odvahou a dovednostmi, získanými v dlouhé válce doma. James Holden a posádka jeho malé lodi jsou vysláni na planetu, která se ocitá na pokraji válečného konfiktu, aby tam zajistili mír a do zmatku vnesli řád. Ale čím hlouběji Holden proniká do situace, tím více sílí jeho přesvědčení, že jeho mise je předem odsouzena k neúspěchu. Našeptávání mrtvého muže mu navíc připomíná, že obrovská galaktická civilizace, jíž tyto světy patřívaly, zanikla. A že ji něco zničilo.


...ad Ciboly (Cibola Burn) je čtvrtý díl space opera knižní série Expanze od Jamese S ... Corey james s a o poklad ciboly expanze 4 | Sleviste.cz ... . A. Coreye, což je pseudonym spisovatelů Daniela Abrahama a Ty Francka.Knížka byla vydána v roce 2014 nakladatelstvím Orbit Books, český překlad vyšel o rok později u nakladatelství Triton. Příběh je stejně jako u předchozí dílu Abaddonova brána vyprávěn z pohledu čtyř postav ... Brány otevřely cestu k tisíci nových světů a vypukla kolonizační horečka. Z domovských planet lidstva sem proudí osadníci, kteří hledají nový život. O p ... O poklad Ciboly od 179 Kč - Heureka.cz ... . Z domovských planet lidstva sem proudí osadníci, kteří hledají nový život. O poklad Ciboly . 15,42 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Všechny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY