Němá dívka

Němá dívka - Michael Hjorth, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Hjorth,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Němá dívka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němá dívka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Hjorth,. Číst Němá dívka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebastian Bergman musí přimět desetiletou svědkyni, aby promluvila.V době velikonočních svátků je brutálně zavražděna rodina se dvěma malými chlapci. Sebastian Bergman a jeho tým zjistí, že by mohl existovat svědek. Je jím desetiletá Nicole, která byla během Velikonoc na návštěvě u svých zavražděných bratranců. Policisté najdou její stopy vedoucí do lesa. Dívka je nezvěstná tři dny a její šance na přežití v divočině jsou malé, a tak se policie rozhodne požádat o pomoc veřejnost, přestože tím může upozornit vraha na existenci svědka.Bergmanovi se podaří dívku vystopovat a vznikne mezi nimi zvláštní pouto. Nicole je však natolik traumatizovaná, že nemluví, jen kreslí obrázky. Sebastian Bergman s ní začne pracovat a zjišťuje, že mu čím dál víc připomíná jeho vlastní dceru, o kterou přišel.Dokáže ji před vrahem ochránit?


...e nezvěstná tři dny a její šan ce na přežití v divočině jsou malé, a tak se policie rozhodne požádat o pomoc veřejnost, přestože tím může upozornit vraha na existenci svědka ... Němá dívka - Obálky knih - Databáze obálek knih ... . Bergmanovi se podaří dívku vystopovat a vznikne mezi nimi zvláštní pouto. ... Kniha Němá dívka Přidat komentář. Dopi70. 1 05 ... Němá dívka je čtvrtým dílem série o policejním psychologovi a sebestředném sukničkáři Sebastianu Bergmanovi. Romány mají úspěch po celém světě, prodalo se jich více než dva miliony výtisků. Práva na sérii koupila nakladatelství ve třiceti zemích. Pátý díl vychází ve Švédsku v ... Němá dívka / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Romány mají úspěch po celém světě, prodalo se jich více než dva miliony výtisků. Práva na sérii koupila nakladatelství ve třiceti zemích. Pátý díl vychází ve Švédsku v Němá dívka book. Read 289 reviews from the world's largest community for readers. Čtvrtý díl série o policejním psychologovi Sebastianu Bergmanovi.O ve... Němá dívka Michael Hjorth, Hans Ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY