Zack: Případy inspektora Zacka, 1.

Zack: Případy inspektora Zacka, 1. - Mons Kallentoft, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mons Kallentoft,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zack: Případy inspektora Zacka, 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Zack: Případy inspektora Zacka, 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mons Kallentoft,. Číst Zack: Případy inspektora Zacka, 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová severská krimi série inspirovaná řeckou mytologií.Někdo brutálně zavraždil čtyři Asiatky z masážního salonu v Södermalmu ve Stockholmu, zatímco pátá žena je nalezena u Söderské nemocnice s vážnými zraněními. Stopy na jejím těle nasvědčují tomu, že byla napadena zvířaty.Zack Herry je chlapík z předměstí, který má slibně nakročeno mezi nejlepší kriminalisty stockholmské policie. Po nocích však vymetá kluby a šňupe kokain s lidmi, které by měl ve skutečnosti zatýkat. Ví, že mu to nebude procházet věčně, ale nedokáže přestat. Spolu s kolegyní Deniz se snaží zjistit, co stojí za södermalmskými vraždami. Jde o nenávist, rasismus nebo obchodování s lidmi? Jedna věc je jistá: když nenajdou vraha, zemřou další ženy.Zack je příběhem detektiva, který se jako moderní Herkules snaží vyčistit stockholmské kriminální podsvětí.Mons Kallentoft(nar. 1968) pracoval v reklamě a jako novinář. Debutoval románem Pesetas (Pesety, 2000) a za tuto knihu získal prestižní cenu Katapultpriset za nejlepší švédskou prvotinu roku 2000. Z úspěšné série o kriminální inspektorce Malin Forsové zatím v nakladatelství Host vyšlo pět dílů, na které navazují romány Vodní andělé (2012), Vindsjälar (Větrné duše, 2013) a Jordstorm (Zeměbouře, 2014). V češtině byla vydána také kniha Food Junkie — Posedlý jídlem (2013; česky Host 2014). V současnosti připravujeme první díl autorovy nové kriminální série vycházející z řecké mytologie.Markus Lutteman (nar. 1973) je švédský novinář a autor několika dokumentárních a biografických knih. Román Zack (2014) je jeho prvním beletristickým dílem. Ve Švédsku zaznamenal obrovský ohlas, práva byla prodána do řady zemí, například do Francie, Nizozemí a USA. Druhý díl série s názvem Leon vyšel ve Švédsku v květnu 2015.


...ípady inspektora Zacka, 1. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kallentoft mons bambi e book ukazka by Flexibooks - Issuu ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zack je příběhem detektiva, který se jako moderní Herkules snaží vyčistit stockholmské kriminální podsvětí. Mons Kallentoft (nar. 1968) pracoval v reklamě a jako novinář. Debutoval románem Pesetas ... Série Případy inspektora Zacka. Leo ... Zack | O2 Knihovna ... . Mons Kallentoft (nar. 1968) pracoval v reklamě a jako novinář. Debutoval románem Pesetas ... Série Případy inspektora Zacka. Leon. Zack. Případy inspektora Zacka, 1. - Markus Lutteman, Mons Kallentoft e-kniha . Severská krimi série inspirovaná řeckou mytologií. 189 Kč . Více informací . Bambi (978-80-7577-165-0) Kniha - autor Mons Kallentoft; Markus Lutteman, 400 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Policie se po příjezdu na ostrov mus...SOUVISEJÍCÍ KNIHY