Zmizelé Čechy-Orlík

Zmizelé Čechy-Orlík - Jiří Varhaník | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Varhaník
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelé Čechy-Orlík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizelé Čechy-Orlík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Varhaník. Číst Zmizelé Čechy-Orlík Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1960 byla dokončena stavba Orlické přehrady a začalo se s jejím napouštěním. Do roku 1961 zmizelo pod hladinou i 650 obytných a hospodářských stavení a 12 mlýnů. Místa skrytá pod hladinou jsou v pravém slova smyslu zmizelá a další kniha ediční řady Zmizelé Čechy je prostřednictvím historických fotografií připomíná. Hlubokými proměnami prošly spolu s prostředím, jež je obklopuje, také zdejší nejvýznamnější památky Zvíkov a Orlík. Převratné změny prodělaly rovněž bližší i vzdálenější lokality - zejména Staré Sedlo, Kostelec nad Vltavou, Mirovice, včetně přilehlé části údolí Otavy, která byla také zatopena. I jim je věnován úvodní text a jsou zachyceny v obrazové části na 170 unikátních snímcích.


... Čechy-Orlík. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha Klatovsko - Trh knih - můj antikvariát online ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zmizelé Čechy - Orlík (Jiří Varhaník) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Edice Zmizelé Čechy-Morava-Slezsko > Zmizelé Čechy - Orlík (Jiří Varhaník) Související odkazy: Zmizelé Čechy - Česká Kanada (Luděk Jirásko) | Zmizelé Čechy - Jindřichův Hradec (Luděk Jirásko) | Zmizelé Čechy - Vltavotýnsko (Martina Sudová, Lubomír Procházka) | Zmizelé ... Zmizelé Čechy-Orlík. Jiří Varhaník. Četl(a) jsem. Chci p ... Zmizelé Čechy - Orlík (Jiří Varhaník) ... ... Zmizelé Čechy-Orlík. Jiří Varhaník. Četl(a) jsem. Chci p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY