Láskominy Denisy Bartošové: Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok

Láskominy Denisy Bartošové: Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok - Denisa Bartošová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Denisa Bartošová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láskominy Denisy Bartošové: Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láskominy Denisy Bartošové: Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Bartošová. Číst Láskominy Denisy Bartošové: Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Udělejte svým milovaným radost dárkem s příběhem. Takovým, který je s láskou ručně vyrobený, krásně zabalený a navíc se dá sníst. A nebo darujte samotnou knihu plnou návodů na nazdobené dobroty a inspirace pro tvoření. Druhá kniha Denisy Bartošové – autorky, která je svou kreativitou a nenechavýma rukama pověstná, by neměla chybět všem těm, kterým není líno vdechnout dobrým nápadům život. Denisa vám pomocí podrobných postupů pomůže vytvořit věci, na které byste si sami možná netroufli, a to za pár chvil i za pár kaček! Nechte promluvit své tvořivé já a darujte blízkým nebo sami sobě ručně vyrobené láskominy! Můžete se těšit na 13 nadupaných kapitol jedlých dárků k nejrůznějším příležitostem, inspirativní nápady na kreativní dárky pro všechny, last minute tvořivé a jedlé dárky do 10 minut, Denisiny oblíbené recepty, v každé kapitole Deník – prostor pro vaše poznámky, tipy a vychytávky.


... kniha, která vám vyřeší dárky pro celou rodinu na celý rok ... Kniha: Láskominy Denisy Bartošové (Denisa Bartošová ... ... . Láskominy Denisy Bartošové Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rok Láskominy Denisy Bartošové Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rok. ... Redakce Praha 6 Po-Pá 9:00-15:00. ... Darujte s láskou svým blízkým Láskominy Denisy Bartošové! Díky ozdobné mašli se již nebudete muset starat o další balení. Jediná kniha, která touží po tom být darována. Druhá knih ... Láskominy Denisy Bartošové Jedlé i kreativní dárky a ... ... . Jediná kniha, která touží po tom být darována. Druhá kniha Denisy Bartošové - autorky, která je svou kreativitou a nenechavýma rukama pověstná, by neměla chybět všem těm,... Zobrazit celý text Láskominy Denisy Bartošové Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok Knihu Láska prochází kuchyní Vám Denisa uvařila, zabalila a věnovala v podobě tvořivé kuchařky jedlých dárků ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY