Dvojčata v průšvihu

Dvojčata v průšvihu - Jacqueline Wilsonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jacqueline Wilsonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojčata v průšvihu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvojčata v průšvihu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacqueline Wilsonová. Číst Dvojčata v průšvihu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ahoj, já jsem Ruby! A já Garnet. Ruby je moje sestra.A Garnet moje.Jsme dvojčata.Jednovaječná. A je nám deset.A jsme si strašně podobné.V něčem.A v něčem zase vůbec.Co já nevymyslím...Garnet si nejradši čte. Mě zas baví vymýšlet různé věci.Ale v něčem se shodujeme.Jo, Jezinka není maminka.Nikdo nikdy nebude jako maminka. Jezinku nenávidíme.Maminku jsme měly rády.Jenže umřela.A táta přivedl domů jezinku Jiřinku.Skoro jsme se na smrt pohádaly...Ale to nebylo kvůli ní. To ten seriál...Jo, sháněli dvojčata do televize. Do seriálu.Jenže mně to přišlo pitomý.Chápete to, Garnet nechtěla být v televizi.Přišlo mi to pitomý...A tak mě tedy napadlo, že bych dělala, jako že...Hele, nechceš je nechat, ať si to sami přečtou?Tak jo. Neví se nic o tom, že by britská autorka Jacqueline Wilsonová pocházela z dvojčat, ale dlužno jí přiznat, že povahu svých dvou malých jednovaječných hrdinek vystihla velice dobře. Její příběh je plný dětských her i starostí, lásky i žabomyšího nevražení, humoru a legrace, ale i vážných tónů. Její dětské knihy dnes sklízejí ve Velké Británii uznání nejen kritiky, ale především čtenářské obce, jejíž věkový průměr je velice nízký.


...ata v průšvihu kniha od: Jacqueline Wilson ... Wilsonová Jacqueline - Dvojčata v průšvihu alternativy ... ... . 77 % 313 hodnocení ... Dvojčata v průšvihu. Jednovaječná, desetiletá dvojčata Ruby a Garnet Barkerovy žijí se svým tatínkem a babičkou (maminka jim umřela). Taťka se začne přátelit s Jiřinkou, ale dvojčata ani babička ji nemají zrovna v lásce. Tím však nezabrání tomu, že se všichni odstěhují do jiného města a babička půjde do domu s ... Hledáte Dvojčata v průšvihu od Jacqu ... Dvojčata v průšvihu - Jacqueline Wilsonová,Nick Sharratt ... ... ... Hledáte Dvojčata v průšvihu od Jacqueline Wilsonová,Nick Sharratt? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dvojčata v průšvihu (3) - pro děti kolem deseti let. Příběh dvojčat, Garnet a Ruby, která se musí vyrovnat se spoustou změn v rodině, ve škole i v sobě sa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY