Hyperaktivní předškoláci: Výchova a vzdělávání dětí s ADHD

Hyperaktivní předškoláci: Výchova a vzdělávání dětí s ADHD - Petra Škrdlíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Škrdlíková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hyperaktivní předškoláci: Výchova a vzdělávání dětí s ADHD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hyperaktivní předškoláci: Výchova a vzdělávání dětí s ADHD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Škrdlíková. Číst Hyperaktivní předškoláci: Výchova a vzdělávání dětí s ADHD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je věnována neklidným dětem. Autorka vychází ze své pedagogické a poradenské zkušenosti. Učitelům předškolních dětí nabízí teoretické uvedení do tématu, věnuje se roli učitele a jeho vlastnostem a dovednostem, které mu pomohou lépe zvládat práci s dětmi s ADHD. Popisuje specifika ADHD u předškoláků a zaměřuje se na komunikaci s dětmi. V knize nabízí také praktické tipy pro práci s dětmi, hry a různé další činnosti, jimiž je možné dítě s ADHD zaujmout. Věnuje se také spolupráci s rodiči. Kniha je proložena příklady z praxe autorů knihy.


...ra Škrdlíková je speciální pedagožka, ředitelka mateřské školy, vedoucí rodičovských skupin a matka kdysi neklidného dítěte ... SestraIN ... . Svoje mnohaleté zkušenosti přenesla do knihy Hyperaktivní předškoláci - Výchova a vzdělávání dětí s ADHD. Kniha je logicky členěna do 9 kapitol. Téma/žánr: předškolní výchova - hyperaktivní děti - porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou - porucha pozornosti - psychologie dítěte - speciální vzdělávací potřeby - pedagogické dovednosti - rodina a škola, Počet stran: 144, Cena: 200 Kč, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: PORTÁL Kniha Hyperaktivní předškoláci: Výchova a vzdělávání dětí s ADHD na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hyperaktivní... Hyperaktivní předškoláci - Výchova a vzdělávání d ... Hyperaktivní předškoláci - Předškoláci - omalovánky ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hyperaktivní... Hyperaktivní předškoláci - Výchova a vzdělávání dětí s ADHD ... ji...SOUVISEJÍCÍ KNIHY