Nevěsty bez ženichů

Nevěsty bez ženichů - Adele Parks | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adele Parks
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěsty bez ženichů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevěsty bez ženichů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adele Parks. Číst Nevěsty bez ženichů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak obstát ve světě, kde přestalo platit vše, v čem jsme žili dřív? Dvacátá léta: čas nadějí a příslibů. Na novoročním večírku lidé oslavují vstup do nové dekády a snaží se předstírat, že na Velkou válku už zapomněli. Je to pryč. Teď je třeba začít zase žít! Skutečnost je ale taková, že lidé, kteří přežili, už nikdy nebudou takoví jako dřív. Najít místo v novém světě se snaží i čtyři přítelkyně, z nichž každá stojí před docela jiným problémem. Ostýchavá Beatrice se obává samoty: nemá dost půvabu ani majetku, aby dokázala zaujmout těch pár nezadaných mužů, kteří se vrátili z bojů. Naproti tomu jiskřivá Ava se nechce vzdát nespoutanosti, kterou si mohla za války užívat, a manželství považuje za zlatou klec, do níž rozhodně nehodlá vstoupit. Sarah zaplatila cenu nejvyšší: její manžel padl. Lydia manžela stále má, ale v jejích očích je to zbabělec, který přečkal válku za úřednickým stolem. A pak se jedna z našich čtyř žen seznámí s charismatickým důstojníkem Edgarem Trentem. Teprve díky tomuto náhodnému setkání se spustí řetěz událostí, které přivedou všechny zúčastněné k pochopení, že stará pravidla už opravdu neplatí. Že štěstí je třeba jít naproti – a být připraven zaplatit za ně i velmi vysokou cenu.


...evěsty bez ženichů Přidat komentář ... Nevěsta zpívá ženichovi - YouTube ... . greetchen. 1 07.05.2019. Nemám moc ráda romance zasazené do dávné minulosti, po této knize jsem sáhla kvůli autorce, aniž bych tušila, že nejde o knihu ze současnosti. ... Nevěsty bez ženichů Prodej skončil. 4,3 Hodnotilo 8 uživatelů 5 5x. 4 1x. 3 1x. 2 1x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 75 % zákazníků doporučuje. 2 uživatelské recenze. Jak obstát ve světě, kde přestalo ... Nevěsty bez ženichů - Adele Parks | Elektronická kniha na ... ... . Jak obstát ve světě, kde přestalo platit vše, v čem jsme žili dřív? Kniha: Nevěsty bez ženichů (Adele Parks). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nevěsty bez ženichů je společenský román, do kterého se s potěšením začtete, jste-li fanoušky Panství Downton...SOUVISEJÍCÍ KNIHY