Richard Krajčo

Richard Krajčo - Dana Čermáková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Čermáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Richard Krajčo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Richard Krajčo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Čermáková. Číst Richard Krajčo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hovoří se o něm jako o jednom z nejnadanějších mladých umělců současnosti. Je skvělým zpěvákem, skladatelem a textařem, a také hercem. Ve svých jedenadvaceti letech se stal nejmladším českým Hamletem a byl tak dobrý, že za roli dostal cenu Alfréda Radoka Talent roku. Není divu, že brzy zamířil z ostravského Divadla Petra Bezruče rovnou do Národního, kde ztvárnil mimo jiné i Richarda III., hlavní roli ve hře, kterou pro její náročnost divadla příliš nehrají. Několikrát byl nominován na Cenu Thálie, kterou také získal. Krajčova skupina Kryštof láme rekordy v prodejnosti alb i v návštěvnosti koncertů, získala několik Andělů, Richard sám jako zpěvák rovněž. Hrál v mnoha zajímavých filmech i televizních seriálech, například Sametoví vrazi, Post Coitum, Znamení koně nebo Vraždy v kruhu. Od začátku byl jiný. Oblékal se jinak než jeho spolužáci, poslouchal jinou muziku. Černý punker. Hrál závodně fotbal, mohl z něj být úspěšný fotbalista jako jeho spoluhráč Libor Sionko, ale když mu matka v patnácti koupila ze svého platu poštovní doručovatelky první kytaru, pověsil kopačky na hřebík. Najednou věděl zcela přesně, čemu se chce věnovat. Muzice. Nikdy se přitom nenaučil noty, takže od počátku skládal po paměti. Tehdy ho ani ve snu nenapadlo, že by se někdy se svou kapelou Kryštof, kterou založil v šestnácti, dostal na výsluní slávy a popularity. Uznání a pochvalné kritiky si s Kryštofem doslova vydřeli, když sedm let seděli ve zkušebně a vytvářeli demosnímky, kterými obesílali hudební vydavatelství. Nekoncertovali, zvolili jinou, svou vlastní cestu. Nikdo o ně neměl zájem. V době, kdy chtěl hudbu pustit k vodě, přišel zasloužený zázrak. Vyšlo první album. Od té doby nastal raketový start Kryštofa k hudebnímu Olympu. Zkušená autorka biografií populárních osobností představuje Richarda Krajča jako nesmírně talentovaného, citlivého, vnímavého i rebelujícího hudebního básníka, který dokázal – jako mnoho jiných talentů z „ostravské líhně“ – svou obrovskou pracovitostí a náročností překonat stigma provinčního umělce a vyšvihnout se na špici naší soudobé hudební i herecké scény.


... Krajčo na Kinoboxu.cz; Richard Krajčo v Česko-Slovenské filmové databázi (anglicky) Richard Krajčo v Internet Movie Database; Richard Krajčo na Dabingforum ... Krajčo po svatbě s Babinskou promluvil: O těžkém ... ... .cz; Richard Krajčo: Počítám, že to schytám za všechno, rozhovor s Petrem Vizinou, magazín Hospodářských novin Víkend, 21.11.2008 Richard Krajčo. 102K likes. Electrician 50+ videos Play all Mix - Richard Krajčo & Jana Lota - Prišlo mi to vhod YouTube Jana Kirschner - Pokoj v duši - Duration: 3:27. JKirschnerOfficial 1,157,250 views Kryštof - Zůstaň tu se mnou (Za sny) Unsubscribe from KRYŠTOF? Subscribed Unsubscribe. Want to watch this again later? Sign ... Kryštof - Zůstaň tu se mnou (Za sny) - YouTube ... . JKirschnerOfficial 1,157,250 views Kryštof - Zůstaň tu se mnou (Za sny) Unsubscribe from KRYŠTOF? Subscribed Unsubscribe. Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Need to report the video? Sign...SOUVISEJÍCÍ KNIHY