Moje tajné recepty

Moje tajné recepty - Klára Trnková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje tajné recepty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje tajné recepty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Moje tajné recepty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řada tajných receptů naší babičky je souborem různých rodinných i za léta nasbíraných předpisů na nejrůznější zajímavé a chutné pokrmy a pečivo. Oblíbené vlastní recepty má ale každá rodina, kde se dobře vaří. Pro věrné sběratele sešitků i pro nadšené kuchařky, vydalo nakladatelství STUDIO trnka doplňující prázdný sešitek s květinovými kolážemi Kláry Trnkové, určený k zapisování vlastních rodinných receptů.


...te skvelý kuchár, alebo kuchárka a chcete sa podeliť o svoje najlepšie recepty s televíznymi divákmi? Prihláste sa do našej relácie a zažite neopakovateľnú atmosféru pri nakrúcaní v televíznom štúdiu! Vítaní sú aktívni jednotlivci, ale aj dvojice ako napríklad kamaráti, manželia, susedia, alebo kolegovia ... Moje tajné recepty - Knihkupectví Luxor ... . Všechny informace o produktu Kniha Moje tajné recepty, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Moje tajné recepty. Moje tajné recepty od 38 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Moje tajné recepty Autor: Trnková, Klára Nakladatel: Studio Trnka EAN: 9788087678220 ISBN: 978-80-87678-22- Popis: 1× kn ... Moje babička zveřejnila tyto tajné... - Babiččiny recepty ... ... . Moje tajné recepty od 38 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Moje tajné recepty Autor: Trnková, Klára Nakladatel: Studio Trnka EAN: 9788087678220 ISBN: 978-80-87678-22- Popis: 1× kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY