Všechno, úplně všechno

Všechno, úplně všechno - Nicola Yoon | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nicola Yoon
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno, úplně všechno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechno, úplně všechno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicola Yoon. Číst Všechno, úplně všechno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato originální prvotina vypráví o dívce, která je doslova a do písmene alergická na celý svět. Je zavřená doma, nikam nesmí a skoro nikdo nesmí k ní. Když se ale do sousedního domu přistěhuje nová rodina a s ní i kluk jménem Olly, začíná se odvíjet komplikovaná „lovestory“, která obrátí naruby všechno, úplně všechno, co osmnáctiletá Madeline dosud znala. Neotřelý milostný příběh je zajímavý i svým zpracováním – obsahuje Madelininy deníkové záznamy, poznámky, tabulky, seznamy či ilustrace. Příběh o bezmezné radosti i nekonečném smutku, které zažíváme, když prorazíme stěny své ulity a kvůli lásce uděláme něco úplně bláznivého (a smrtelně nebezpečného). Práva na překlad byla ještě před vydáním knihy prodána do patnácti zemí. Ukázka: Ahoj. Jmenuji se Madeline Whittierová a jsem nemocná. Moje nemoc je vzácná a málo známá. Jsem totiž alergická na celý svět. Vůbec nevycházím z domu, nebyla jsem venku celých sedmnáct let. Jediní lidé, které vídám, jsou moje máma a ošetřovatelka Carla.Ale pak se jednoho dne u vedlejšího domu objevilo stěhovací auto. Vykoukla jsem z okna a uviděla ho. Byl vysoký, štíhlý a celý v černém – černé triko, černé džíny, černé tenisky a černá pletená čepice, která mu zakrývala vlasy. Zachytil můj pohled a upřeně se na mě zadíval. Já jeho upřený pohled opětovala. Jmenuje se Olly. Možná že nemůžeme předvídat budoucnost, ale některé věci přesto předpovědět můžeme. Například to, že se do Ollyho zamiluju, je jisté. A téměř jisté taky je, že to bude katastrofa.


... úplně všechno Láska stojí za všetko / Everything, Everything 2017- Drama / Romantický Dabing: En+TIT Režie: Stella Meghie Hrají: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose, Ana de Ahoj, jmenuji se Madeline a jsem alergická na celý svět ... Všechno úplně všechno 2017 Online CZ Dabing - Český Film ... ... Snímek pojednává o dívce Madeline (Amandla Stenberg), která, ač to zní paradoxně, je alergická na vše kolem ní. Tato vzácná choroba ji omezuje jen na pohyb doma, Madeline nesmí ven a skoro nikdo nesmí k ní. Vše se ale mění, když se do sousedního domu přistěhuje nová rodina. Osmnáctileté Madeline se otáčí ... Online Všechno úplně všechno. Madeline má sedemnásť a veľa číta. Nič iné totiž robiť nemôže. Jej imunita nedokáže bojo ... Všechno, úplně všechno - filmserver.cz ... . Vše se ale mění, když se do sousedního domu přistěhuje nová rodina. Osmnáctileté Madeline se otáčí ... Online Všechno úplně všechno. Madeline má sedemnásť a veľa číta. Nič iné totiž robiť nemôže. Jej imunita nedokáže bojovať s vonka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY