Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny

Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny - Jeffrey M. Smith | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffrey M. Smith
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffrey M. Smith. Číst Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují. Jsou přehledně uspořádány na dvoustránkách – levá strana podává stručný a jasný přehled problematiky vhodný pro méně zasvěcené čtenáře, na pravé jsou shrnuty odkazy a popisy výzkumných studií a teoretických rizik. Druhá část knihy „Genetická ruleta“ vysvětluje, proč jsou GM potravinami nejvíce ohroženy děti, jak se takovýmto produktům vyhnout, zkoumá falešná tvrzení obhájců biotechnologie, objasňuje, jakým způsobem je průmyslový výzkum zmanipulován, aby problémy nezaznamenal, a proč GM plodiny k uživení světové populace nepotřebujeme, poukazuje na ekonomické ztráty, jež z pěstování těchto plodin vyplývají, a zabývá se i mnoha dalšími tématy. Jeffrey Smith píše jasným, srozumitelným stylem, díky němuž se již z první jeho knihy „Semena klamu“, rovněž pojednávající o geneticky upravených potravinách, stal světový bestseller. Kniha byla připravena ve spolupráci s týmem mezinárodních vědců a je určena pro každého, kdo chce GM technologii porozumět, dozvědět se, jak se vůči ní chránit, nebo sdílet své obavy s ostatními.


... jedová 5 - Geneticky modifi kované potraviny GM není jako přirozené šlechtění Genetické upravování je o mnoha věcech, nikoli však o „sexu" ... Geneticky modifikované potraviny - YouTube ... . Michael Antoniou, molekulární genetik, který se věnuje humánní genové terapii, říká, že genetická modifi kace „se technicky i konceptuálně v žádném případě ... Další, v pořadí již pátý díl série Doba jedová, která pojednává o zdravotních rizicích, kterým je současná společnost ve velké míře vystavena. Jedná se tentokrát o geneticky modifikované potraviny, které jsou, a to nejenom podle této knihy a jejího autora, velmi nebezpečné. Doba jedová ... Doba jedová 5 / Nejlevnější knihy ... . Jedná se tentokrát o geneticky modifikované potraviny, které jsou, a to nejenom podle této knihy a jejího autora, velmi nebezpečné. Doba jedová 5: Geneticky modifikované potraviny Jeffrey M. Smith Nakladatel: Triton 2015 Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny ... Autor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY