Učit se milovat: 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě

Učit se milovat: 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učit se milovat: 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učit se milovat: 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Učit se milovat: 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brožurka kapesního formátu obsahuje 30 odpovědí na často kladené otázky ohledně lidské lásky. Byla vypracována profesory Institutu Jana Pavla II. pro studium manželství a rodiny pro mladé účastníky Světového dne mládeže v Madridu 2011. Autoři v ní nejprve pojednávají o člověku a jeho povolání zobrazovat svým tělem duchovní – Boží skutečnosti (řeč těla), zaobírají se palčivými problémy současnosti (např. proč je možné manželství pouze mezi mužem a ženou, co znamená otevřenost k početí dítěte) a nevyhýbají se ani morálním tématům (např. proč nelze souhlasit s asistovanou reprodukcí).Knížka je velice čtivá i proto, že v ní je použito mnoho srozumitelných přirovnání. Její přečtení jistě povzbudí mladé lidi a katechetům a vychovatelům nabídne užitečné argumenty pro diskuse.


...se milovat: 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě kolektiv Nakladatel: Paulínky 2015 Učit se milovat za 80 Kč ... Čtenářův blog - Názory Aktuálně.cz ... . Zboží v online obchodu Paulinky.cz ... Učit se milovat 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v život ... Brožurka kapesního formátu obsahuje 30 odpovědí na často kladené otázky ohledně lidské lásky. Byla vypracována profesory Institutu Jana Pavla II. pro studium manželství ... Učit se milovat 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě ... 72 30. Pokud se láska ... Pedagogika a formace (kategorie produktů) ... . pro studium manželství ... Učit se milovat 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě ... 72 30. Pokud se láska týká dvou lidí, kteří se rozhodli vzít se, proč je důležité, aby ... 30 otázek, jak nepokazit to nejdůležitější dobrodružství v životě. autor neuveden. Info: Paulínky, 2015 (1.) - brož., 78 str. Z ital. přel. K. Bláhová Učit se milovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY