Znesvěcený hrob

Znesvěcený hrob - Zuzana Koubková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Koubková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Znesvěcený hrob.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znesvěcený hrob ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Koubková. Číst Znesvěcený hrob Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bratr Zdislav, někdejší templář, nyní člen řádu johanitů, se zabydlel v Uhříněvsi a právě se usilovně zabývá jejími opravami, když jej osloví rychtář blízkého města Kostelce nad Černými lesy. Tentokrát jej nesužují obávaní lupiči, kteří se ukrývají v okolních hvozdech, nýbrž záhadná vražda, k níž došlo na místním hřbitově. Kdo rozkopal hroby nepokřtěných dětí, pohřbených za hřbitovní zdí? A proč je v jednom z nich nalezen zavražděný hrobník? Kostelecký rychtář se obává nejhoršího – totiž řádění pekelných sil, a i proto se obrátí na zbožného rytíře johanitu.


...Znesvěcený hrob Přidat komentář. Česneksmedem ... Znesvěcený hrob | O2 Knihovna ... . 5 04.03.2019. Spíše mi to připadalo jako pokus o historickou detektivku, než jako historický román. ... Bratr Zdislav je série knih s kriminální zápletkou od autorky Zuzany Koubkové, a zároveň hlavní postava, jímž je rytíř johanitského řádu bratr Zdislav (někdy zkráceně Zdík nebo pro svoji řádovou příslušnost oslovovaný jako johanita).. Romány však nejsou klasické detektivky s vyš ... Znesvěcený hrob - Zuzana Koubková od 62 Kč - Heureka.cz ... .. Romány však nejsou klasické detektivky s vyšetřovatelem v hlavní roli (ať již oficiálním nebo soukromým). Kniha: Znesvěcený hrob Autor: Zuzana Koubková Bratr Zdislav, někdejší templář, nyní člen řádu johanitů, se zabydlel v Uhříněvsi a právě se usilovně zabývá jejími opravami, když jej osloví rychtář blízkéh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY