Pirát jménem Šampaňský

Pirát jménem Šampaňský - Petra Štarková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Štarková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pirát jménem Šampaňský.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pirát jménem Šampaňský ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Štarková. Číst Pirát jménem Šampaňský Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý Jirka by si rád hrál s kamarády, ale žádné ještě nemá. A tak na sídliště, kde bydlí, přivolá pirátskou loď s kapitánem a mluvícím papouškem. Ta loď je podivuhodná, protože umí plout, i když kolem ní není moře. Díky tomu se Jirka spřátelí s dvěma kluky, společně nastoupí k pirátovi na loď a zažijí spoustu nečekaných a báječných dobrodružství. Na velrybářské výpravě se setkají s tajuplnou příšerou ve sklepě a také si musí poradit se žraloky v obýváku. Moderní pohádkové příběhy o tom, že zázraky se dějí doslova na každém rohu – jen je třeba si jich všimnout.


... ke knize pro děti Pirát jménem Šampaňský ... Kniha Pirát jménem Šampaňský - Petra Štarková | knizniklub.cz ... . Více zde: http://www.tridistri.cz/piratjmenemsampansky http://www.petrastarkova.cz Kniha Pirát jménem Šampaňský brněnské autorky Petry Štarkové potěší především děti, které sní o dobrodružství s piráty. Loď Šampaňského připlula na brněnské sídliště, malý Jiřík zažil úžasné chvíle s pirátem, papouškem a získal dva nové kamarády. Pirát jménem Šampaňský 2015; všech 7 kn ... Petra Štarková - Psycholožka a spisovatelka, autorka ... ... . Pirát jménem Šampaňský 2015; všech 7 knih autora. Podobné knihy. Lukáš a profesor Neptun 2017; Můj brácha Tornádo 2018; Bibu 2019; všech 23 podobných. Kniha Pirát jménem Šampaňský je v Počet stran: 120, Cena: 134 Kč, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: TRITON, Dobrodružné pohádkové vyprávění pro děti okolo 6 let. Malý Jirka by si rá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY