Cobainovi žáci

Cobainovi žáci - Miroslav Pech | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Pech
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cobainovi žáci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cobainovi žáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Pech. Číst Cobainovi žáci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud jste si mysleli, že po pádu komunismu má už mládež život růžový a možnosti neomezené, tak to jste dost mimo. Bezejmenný hrdina Cobainových žáků nás provede od idylického dětství přes základku a učňák až do dospělosti. Jinak řečeno z pískoviště k nadšenému objevování světa, kdy je člověk Lennonem, ale taky trochu Kerouacem, přes temný opar chlastu, drog a vědomí, že nikdo to tu nepřežije, až po rezignované poznání, že ráčkující kluci dělají ve skladu. Příběh jako každý druhý. Co ale z Pechova románu dělá skvost, je přesně odposlouchaný jazyk, vytříbený cit pro dialog a smysl pro humor, byť většinou šibeniční. Pusťte si Nirvanu, zapalte si a otevřete knihu.


...i žáci Autor: Pech, Miroslav Nakladatel: Argo EAN: 9788025718964 ISBN: 978-80-257-1896-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 18,6 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Hana | Knihkupectví KAPITOLA ... . vydání) Kniha Cobainovi žáci Přidat komentář. furt_kofein. 30. dubna. alkohol, drogy, rock'n'roll z českých luhů a hájů aneb Dětství a puberta hlavního hrdiny byl takový sametový sajrajt! ... Se jménem frontmana Nirvany operuje i český spisovatel Miroslav Pech v románu Cobainovi žáci, ovšem nepoměrně zdařileji než jeho kanadská kolegyně. Nepodléhá žádnému sentimentu, slavný muzikant mu slouží jen jako symbol, nikoli coby sebeukájecí fetiš. Back to the Future | Marty McFly Plays "Johnny B. Goode" and "Ear ... Cobainovi žáci - recenze | Databáze knih ... . Nepodléhá žádnému sentimentu, slavný muzikant mu slouží jen jako symbol, nikoli coby sebeukájecí fetiš. Back to the Future | Marty McFly Plays "Johnny B. Goode" and "Earth Angel" - Duration: 5:57. Universal Pictures Recommended for you Cobainovi žáci. Miroslav Pech; rok vydání - 2017....SOUVISEJÍCÍ KNIHY