Kyslíková maska pro rodiče: dětí s Aspergerovým syndromem

Kyslíková maska pro rodiče: dětí s Aspergerovým syndromem - Roman Pešek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Pešek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kyslíková maska pro rodiče: dětí s Aspergerovým syndromem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kyslíková maska pro rodiče: dětí s Aspergerovým syndromem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Pešek. Číst Kyslíková maska pro rodiče: dětí s Aspergerovým syndromem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Péče o dítě s Aspergerovým syndromem je pro rodiče a další blízké osoby nejen velkou zátěží, ale i výzvou pro jejich osobnostní růst. Pro rodiče může být jejich dítě zrcadlem, které odráží riziková a slabá místa jejich osobnosti, včetně jejich přístupu k sobě samým, k životu a ke druhým lidem obecně. Odborná péče o rodiče dětí s Aspergerovým syndromem by se neměla zaměřovat jen na předávání způsobů práce „jak usměrnit problémové chování dítěte“, ale měla by se orientovat také na předávání doporučení „jak pracovat sám/sama se sebou, abych se se současnými a budoucími problémy svého dítěte lépe vyrovnal/a“.


...knize Kyslíková maska pro rodiče dětí s Aspergerovým syndromem jste zmiňoval, že si rodiče mají vést písemné záznamy o dítěti ... Kyslíková maska pro rodiče dětí s Aspergerovým syndromem ... ... . Nevím, jakou strukturu mají tyto poznámky mít a co v nich má být obsaženo, co se třeba pozoruje. Péče o dítě s Aspergerovým syndromem je pro rodiče a další blízké osoby nejen velkou zátěží, ale i výzvou pro jejich osobnostní růst. Pro rodiče může být jejich dítě zrcadlem, které odráží riziková a slabá místa jejich osobnosti, včetně jejich přístupu k sobě samým, k životu a ke druhým lidem obecně. Kniha: Kyslíková maska pro rodiče -- dětí s Aspergerovým syndromem - Roman Pešek. Fungujeme! ... Odborná péče o rodiče dětí s ... Kyslikova maska - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . Kniha: Kyslíková maska pro rodiče -- dětí s Aspergerovým syndromem - Roman Pešek. Fungujeme! ... Odborná péče o rodiče dětí s Aspergerovým syndromem by se neměla zaměřovat jen na předávání způsobů práce "jak usměrnit problémové chování dítěte", ale měla by se orientovat také na předávání doporučení "jak ... Péče o dítě s Aspergerovým synd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY