Nový One Minute Manager

Nový One Minute Manager - Ken Blanchard, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ken Blanchard,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový One Minute Manager.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nový One Minute Manager ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Blanchard,. Číst Nový One Minute Manager Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha patří mezi největší manažerské klasiky (13 mil. výtisků, překlad 37 jazyků). Na příběhu mladého manažera, který hledá moudrost a poučení a je zklamán standardním manažerským světem, autoři rozvíjejí svůj revoluční koncept minutového vedení a manažerské filozofie, jejichž součástí jsou minutové cíle, minutová pokárání a minutové pochvaly. Kniha vychází podle nové, aktualizované a rozšířené edice, která se ve světě setkala s novou vlnou zájmu o tento přístup. Kenneth Hartley Blanchard je americký bestsellerový autor a expert na management. Spencer Johnson je myslitel a spisovatel, autor úspěšných knih o motivaci.


...ne Minute Manager Kniha patří mezi největší manažerské klasiky (13 mil ... Nový One Minute Manager - Knihkupectví Luxor ... . výtisků, překlad 37 jazyků). Na příběhu mladého manažera, který hledá moudrost a poučení a je zklamán standardním manažerským světem, autoři rozvíjejí svůj revoluční koncept minutového vedení a manažerské filozofie, jejichž ... The One Minute Manager Summary June 20, 2016 March 11, 2019 Niklas Goeke Entrepreneurship 1-Sentence-Summary: The One Minute Manager gives managers three simple tools, which each take 60 seconds or less, but can tremendously improve how they do their job: getting people to stay motivated, happy and deliver great work. Kenneth Blanchard & Spenser Johnson - THE ONE MINUTE MANAGER 8 The Symbol T ... Kniha: Nový One Minute Manager - Ken Blanchard | Knihy.ABZ.cz ... . Kenneth Blanchard & Spenser Johnson - THE ONE MINUTE MANAGER 8 The Symbol The One Minute Manager's symbol—a one minute readout from the face of a modern digital watch—is intended to remind each of us to take a minute out of our day to look into...SOUVISEJÍCÍ KNIHY