Jak prohrát maraton

Jak prohrát maraton - Joel H. Cohen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joel H. Cohen
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak prohrát maraton.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak prohrát maraton ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joel H. Cohen. Číst Jak prohrát maraton Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize Jak prohrát maraton Joel Cohen čtenáře krok po kroku provází přerodem z obyčejného pecivála v pecivála, který uběhne maraton. Autor pomocí neodolatelně vtipné kombinace běžeckých tipů, vyprávění, ilustrací a grafů rozebírá utrpení člověka, který se donutí běhat. Cohen vás v roli sarkastického průvodce seznámí se všemi aspekty běžeckého prožitku – od odřenin přes nejlepší dobu k běhání po mučírnu zvanou maratonské expo. Příručka nabízející užitečné rady a upřímnou soustrast běžcům všech výkonnostních úrovní vám ukáže, že dokonce i ti, pro něž je „běžecká euforie“ pojem z říše pohádek, mohou přežít celý maraton.


...rát maraton - audiokniha obsahuje netradičního průvodce životem běžce, jehož autorem je scénárista seriálu Simpsonovi, Joel Cohen ... David Novotný - Wikipedie ... . Čte David Novotný. Režie, hudba a mistr zvuku Miloš Vrána. V této knize provází autor Joel Cohen čtenáře na těžké cestě budoucího maratonce. V knize Jak prohrát maraton Joel Cohen čtenáře krok po kroku provází přerodem z obyčejného pecivála v pecivála, který uběhne maraton. Autor pomocí neodolatelně vtipné kombinace běžeckých tipů, vyprávění, ilustrací a grafů rozebírá utrpení člověka, který ... Jak prohrát maraton | O2 Knihovna ... . Autor pomocí neodolatelně vtipné kombinace běžeckých tipů, vyprávění, ilustrací a grafů rozebírá utrpení člověka, který se donutí běhat. V knize Jak prohrát maraton Joel Cohen čtenáře krok po kroku provází přerodem z obyčejného pecivála v pecivála, který uběhne maraton. Autor pomocí neodolatelně vtipné kombinace běžeckých tipů, vyprávění, ilustrací a grafů rozebírá utrpení ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY