Kuchařka pro mého muže

Kuchařka pro mého muže - Veronika Zemanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Zemanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro mého muže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka pro mého muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Zemanová. Číst Kuchařka pro mého muže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové je perfektní knihou pro muže, který zatím nemá s vařením mnoho zkušeností (nebo vůbec žádné), ale který se do něj neváhá pustit. Obsahuje skvělé recepty na polévky, hlavní chody, přílohy i sladká jídla. Kniha je rozdělena do kapitol podle toho, k jaké příležitosti muž právě vaří (zda pro sebe, kamarády, svou vyvolenou nebo pro celou rodinu, ale najde v ní oporu třeba i tehdy, chce-li zhubnout). Tento čtivý průvodce obsahuje jak podrobné a spolehlivé recepty a návodné fotografie, tak užitečné rady a zajímavé suroviny, a nevyhýbá se ani rozmanitým úskalím, na které muž neuvyklý vaření dříve či později narazí. Kniha je psaná s nezaměnitelným vtipem a lehkostí, které potěší už při samotném čtení. Navíc je možné vepsat do ní svému muži osobní věnování, do každého receptu pak oslovení. Ideální dárek pro partnera, kamaráda, bratra, tatínka, dědečka! Právě tato skutečnost, spolu s ohlasy z mnoha domácností, vedly ke 2. vydání knihy, která se představuje v novém kabátku!


...ka pro mého muže Veroniky Zemanové je perfektní knihou pro muže, který zatím nemá s vařením mnoho zkušeností (nebo vůbec žádné), ale který se do něj neváhá pustit ... Kniha: Kuchařka pro mého muže - Veronika Zemanová | Knihy ... ... . Obsahuje skvělé recepty na polévky, hlavní chody, přílohy i sladká jídla. Kniha je rozdělena do kapitol podle toho, k jaké příležitosti muž ... Kuchařka pro mého muže Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové je první českou knihou pro normálního chlapa, kterému kuchyně doposud sloužila jako kulisa k lednici, v níž dřímalo jeho milované vychlazené pivo a jiné lahůdky. Jednoho dne se ale tento muž ocitne doma sám - nota bene sám s dětmi - a chce přežít, rád ... Kuchařka pro mého muže Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové je prvn ... Kuchařka pro mého muže - Veronika Zemanová | Knihy Dobrovský ... . Jednoho dne se ale tento muž ocitne doma sám - nota bene sám s dětmi - a chce přežít, rád ... Kuchařka pro mého muže Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové je první českou knihou pro normálního chlapa, kterému kuchyně doposud sloužila jako kulisa k lednici, v níž... Kuchařka pro mého muže Veronika Zemanová; Kucha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY