Sicílie - turistický průvodce

Sicílie - turistický průvodce - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sicílie - turistický průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sicílie - turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Sicílie - turistický průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sicílie je autonomním regionem Itálie s rázovitými a temperamentními obyvateli. Je největším středomořským ostrovem, k němuž náleží pár desítek dalších ostrovů a ostrůvků. Vychutnáte si zde komfort poloprázdných pláží, průzračné moře i nádherné přírodní scenérie. Zažijete úchvatný výstup na aktivní sopku Etnu vysokou 3 370 m, která je zároveň nejvyšší sopkou Evropy. Vnitrozemí Sicílie vás oslní atmosférou měst. Některá zaujmou historií sahající přes normanské a arabské památky až k antice a jiná, kompletně vybudovaná po ničivém zemětřesení v roce 1693, okouzlí barokními památkami takového významu, že jinde ve světě nemají obdoby. Navštivte Palermo s tajemnou pověstí mafiánského města, starobylé Syrakusy, Agrigento v blízkosti světoznámého Údolí chrámů či oblíbená letoviska Giardini Naxos, Taormina nebo Porto Rosa. Objevit však můžete i zcela zastrčená a téměř neznámá místa. Nenechte si ujít jedinečnou sicilskou kuchyni s rybami, rajčaty, lilky, česnekem a bazalkou i unikátní zmrzlinou, která se zde konzumuje ve velkém množství. Nezapomeňte ani na husté, aromatické víno Marsala, jehož réva se pěstuje na svazích Etny.


...- Sicílie: informace, průvodce, tipy a triky ... Kniha: Sicílie - turistický průvodce + DVD (Robert Andrews ... ... . Sicílie je největší a nejznámější italský ostrov zcela na jihu Itálie, s téměř pěti miliony obyvatel, má autonomní statut, hlavní město je Palermo.Lákadla Sicílie, Památky, Historie, Města a místa Sicílie - 2. vydání. Průvodce po Sicílii vás důkladně připraví na cestu na tento středomořský ostrov. Pomůže vám při poznávání hlavních sicilských památek a přírodních úkazů. Sicílie je poněkud drsná, ale nepostrád ... Turistické průvodce - Nakladatelství JOTA ... . Sicílie je poněkud drsná, ale nepostrádá kouzlo a krásu. Cestování po ostrově je jednou velkou podívanou! Všechny informace o produktu Mapy Sicílie Turistický průvodce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sicílie Turistick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY