Tlouštíci hoří rychleji: & další fatální moudra z krematoria

Tlouštíci hoří rychleji: & další fatální moudra z krematoria - Caitlin Doughtyová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Caitlin Doughtyová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tlouštíci hoří rychleji: & další fatální moudra z krematoria.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tlouštíci hoří rychleji: & další fatální moudra z krematoria ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caitlin Doughtyová. Číst Tlouštíci hoří rychleji: & další fatální moudra z krematoria Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podívat se vlastní smrtelnosti do očí není nic jednoduchého. Abychom se tomu vyhnuli, raději si zavazujeme oči a dobrovolně se straníme reality smrti a umírání. Jenže nevědomost není blažená, přináší jen větší hrůzu. Metaforický šátek na oči teď na chvíli odložte. Autorka vypráví o šesti letech, které strávila prací v americkém pohřebnictví. Její upřímná, ironická a často i vtipná výpověď připomíná půlnoční výpravu na hřbitov. Demystifikuje smrt a odpovídá na otázky, o nichž jste ani nevěděli, že je máte.


...louštíci hoří rychleji -- & další fatální moudra z krematoria - Caitlin Doughtyová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z ... ... . Kniha Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z krematoria od nejnovějších dle oblíbenosti (palců) dle uděleného hodnocení Přidat komentář Vyšla v češtine a už názov napovedá, že jej obsah bude viac ako neštandardným pohľadom na smrť a pochovávanie: „Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z krematoria". Ide o rozprávanie Američanky Caitlin Doughtyovej, ktorá šesť rokov strávila prácou v americkom pohrebníctve. Start your review of Tlouštíci hoří ... Príbehy z krematória: Tučkovia horia rýchlejšie - Kniha ... ... . Ide o rozprávanie Američanky Caitlin Doughtyovej, ktorá šesť rokov strávila prácou v americkom pohrebníctve. Start your review of Tlouštíci hoří rychleji: & další fatální moudra z krematoria Write a review ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY