Trosečníci v čase 3 – Ohrožení

Trosečníci v čase 3 – Ohrožení - Margaret Peterson Haddix | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Margaret Peterson Haddix
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trosečníci v čase 3 – Ohrožení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trosečníci v čase 3 – Ohrožení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margaret Peterson Haddix. Číst Trosečníci v čase 3 – Ohrožení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jonáš a jeho sestra Katka se vydávají na další dobrodružný výlet v čase. Tentokrát odlétají do minulosti s Andreou, která pochází z doby, kdy byla Amerika objevována mořeplavci a přistěhovalci z Evropy tam zakládali nové kolonie. Jejich cestu však naruší nečekaná nehoda a děti se ocitnou jinde, než měly v plánu. Je to náhoda nebo záměr neznámého nepřítele? Stojí za vším tajemný cestovatel v čase, který si nechává říkat Účko?


...níci v čase 3 - Ohrožení Margaret Peterson Haddix ... Knihy Margaret Peterson Haddix | Dobré Knihy.cz ... . 5,0 ( 1) 3. díl bestsellerové série, kterou přečtete jedním dechem. Jonáš a jeho sestra Katka se vydávají na další dobrodružný výlet v čase. Tentokrát odlétají do minulosti s Andreou, která pochází z doby, kdy byla Amerika objevována mořeplavci a ... Trosečníci v čase 3 - Ohrožení ... Série: Trosečníci v čase díl 3 Jazyk: český Počet stran: 332 Jonáš a jeho sestra Katka se vydávají na další dobrodružný výlet v čase. Tentokrát odlétají do minulosti s Andreou, kter ... Kniha Trosečníci v čase 3 - Ohrožení - Margaret Peterson ... ... . Tentokrát odlétají do minulosti s Andreou, která pochází z doby, kdy byla Amerika objevována mořeplavci a přistěhovalci z Evropy tam ... Trosečníci v čase 3 - Ohrožení Margaret Peterson Haddix. 3. díl be...SOUVISEJÍCÍ KNIHY