Velká knihovna – Z kostí a inkoustu

Velká knihovna – Z kostí a inkoustu - Rachel Caine | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Caine
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká knihovna – Z kostí a inkoustu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká knihovna – Z kostí a inkoustu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Caine. Číst Velká knihovna – Z kostí a inkoustu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jess a jeho rodina se živí pašováním knih. Ve Velké knihovně v Alexandrii je totiž uloženo veškeré vědění světa a vlastnit knihy je přísně zakázáno. Proto se najdou mnozí, kteří jsou za ně ochotni nemálo zaplatit. Jess dostane možnost ve Velké knihovně studovat a získat tak zákulisní informace důležité pro jejich rodinný obchod. Brzy ale zjišťuje, že Knihovna je mnohem temnější a zlověstnější místo, než si vůbec dokázal představit.


...yla fajn, ale že bych si z ní sedla na zadek to říct nemůžu ... Velká knihovna - Z kostí a inkoustu - Rachel Caine ... ... . Už začátek mě vyvedl z omylu tím, že se děj odehrává v roce 2025 a ne ve starověku jak jsem se mylně domnívala. Když jsem si knihu vybrala v knihovně, obálka mě příliš nezaujala, ale anotace ano. Z kostí a inkoustu book. Read 3,993 reviews from the world's largest community for readers. Alexandrijská knihovna - největší a nejslavnější knihovna sta... Velká knihovna - Z kostí a inkoustu - od této knihy jsem o ... Z kostí a inkoustu (Velká knihovna, #1) by Rachel Caine ... ... Velká knihovna - Z kostí a inkoustu - od této knihy jsem očekávala, že to bude pecka, protože jsem na ní četla samé kladné ohlasy. A také byla a možná i předčila má očekávání. Chvíli mi trvalo než jsem se do knihy začetla, protože začátek byl trochu nudný, ale pak mě děj pohltil a nemohla jsem se od čtení odt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY