Zvláštní, ale pravdivé

Zvláštní, ale pravdivé - John Searles | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
John Searles
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvláštní, ale pravdivé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvláštní, ale pravdivé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Searles. Číst Zvláštní, ale pravdivé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po pádu z požárního schodiště u svého bytu na Manhattanu se Philip Chase nastěhuje zpátky domů ke své matce Charlene, zahořklé ženě, která se nikdy úplně nesmířila se smrtí mladšího syna Ronnieho, k níž došlo před pěti lety. Otupělý sledováním televize a hádkami s matkou upadne Philip do stavu netečnosti. Všechno se změní jedné zimní noci, kdy se na jejich prahu objeví Ronnieho přítelkyně ze střední školy Melissa Moodyová, aby jim oznámila, že je těhotná. A otcem, jak tvrdí, je Ronnie… Tak začíná podivuhodný příběh, v němž se Philip a jeho matka probírají Melissinou i svou minulostí. Ve snaze dobrat se odpovědí na otázky, které je trápily po celý život, podniknou neobvyklou cestu, během níž jsou nuceni čelit vraždě i pomstě, smrti i lásce, a na jejímž konci možná někdo z nich dojde i kýženého vykoupení… Podle knihy natáčí producent muzikálového hitu La La Land film s Amy Ryanovou a Gregem Kinnearem v hlavních rolích.


...ní, ale pravdivé book. Read 184 reviews from the world's largest community for readers ... Zvláštní, ale pravdivé | recenze | Databáze knih ... . VRAŽDA A POMSTA, SMRT A LÁSKA…Po pádu z požárního schodiš... Zvláštní, ale pravdivé - John Searles. VRAŽDA A POMSTA, SMRT A LÁSKA… Po pádu z požárního schodiště u svého bytu na Manhattanu se Philip Chase... Zvláštní, ale pravdivé je asi jedna z nejméně zařaditelných knížek co jsem kdy četl. Nejdříve jsem si myslel, že nakladatelství Mystery Press tentokrát nevydalo detek ... Zvláštní, ale pravdivé - Searles John od 30 Kč - Heureka.cz ... . Nejdříve jsem si myslel, že nakladatelství Mystery Press tentokrát nevydalo detektivku, nýbrž běžný román. Ale ne, kriminální thrillerovou zápletku jsem zde nakonec našel, i když to byla jen jedna z dějových linek, kterou nakonec ... John Searles se českým čtenářům představuje s třetí knihou, Zvláštní ale pravdivé.Není to tak dávno, kdy jsem četl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY