Kompaktní vesmír: Cesta prostorem a časem

Kompaktní vesmír: Cesta prostorem a časem - Matt Tweed | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Matt Tweed
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kompaktní vesmír: Cesta prostorem a časem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kompaktní vesmír: Cesta prostorem a časem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Tweed. Číst Kompaktní vesmír: Cesta prostorem a časem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejte se s námi na výlet od známých planet naší sluneční soustavy až do miliardy světelných let vzdáleného hlubokého vesmíru! Cestou vám Matt Tweed nabídne stručný přehled lidských znalostí o geografii a historii našeho vesmíru, který se hodí každému, koho uchvacuje pohled na hvězdnou oblohu. Dozvíte se to hlavní o zrození, životě a zániku hvězd, o formování planet, pulzarech, kvazarech, mlhovinách, černých dírách a temné hmotě, navíc se seznámíte s různými teoriemi o vzniku a vývoji celého vesmíru i našich nejbližších planet.


...í vesmír: Cesta prostorem a časem 198,-165,-Skladem > 10 ks ... Kompaktní vesmír | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Koupit. Kompaktní vesmír: Cesta prostorem a časem Vydejte se s námi na výlet od známých planet naší sluneční soustavy až do miliardy světelných let vzdáleného hlubokého vesmíru! Cestou vám Matt Tweed nabídne stručný přehled lidských znalostí o ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem ... Kniha Kompaktní vesmír - Cesta prostorem a časem - Matt ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. KOMPAKTNÍ . VESMÍR. CESTA PROSTOREM A ČASE...SOUVISEJÍCÍ KNIHY